Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców kilka miesięcy temu nawiązał współpracę z Star-Typ Sport Sp. z o.o. z której powstał następnie konkurs „Gramy z kibicami”.

Zabawa polega na zdobywaniu punktów STS, które następnie zostają przypisane do dorobku całego klubu. Trzy kluby z najwyższą sumą wśród dwudziestu najlepszych graczy mogą liczyć na pokaźne wsparcie działalności stowarzyszeń i opraw meczowych. Za pierwsze miejsce przewidziano 4 000 złotych, a za kolejne odpowiednio 2 000 i 1000 złotych. STS nagrodzi także jeden klub, który będzie miał najwięcej kibiców aktywnie bawiących się w zabawie.

Bardzo mnie cieszy, że STS promuje świadome obstawianie. Najwięcej punktów zdobywa się za poprawnie wytypowany wynik, a nie za ilość postawionej gotówki - mówi Piotr Koszecki przedstawiciel OZSK. – Warto też pamiętać, że w tych trudnych czasach dla nas kibiców STS nie tylko nie wycofał się ze współpracy z kibicami, ale jeszcze ją rozszerzył. Ciężko było zorganizować trasę KolorujeMY, ale właśnie dzięki tej firmie udało się to zrealizować. Co więcej na oficjalnym fan page STS nie raz pojawiają się artykuły, które bronią kibiców. Warto o tym pamiętać, bo to niestety rzadkość.

My nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, iż już niedługo STS planuje kilka ciekawostek, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią grę i rywalizację pomiędzy poszczególnymi klubami. Konkurs trwa do 22 grudnia, więc jeszcze wszystko może się zmienić w poszczególnych klasyfikacjach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie GramyzKibicami.pl

Źródło: własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora