Colors: Green Color

30 kwietnia dotarła do nas smutna wiadomość. Do sektora Niebo odszedł Piotr Mizera. Ciężko nam w to uwierzyć, odeszła osoba, która była założycielem KKN Lechia Gdańsk wspólnie z Fundacją Obudź Nadzieję. Piotr często inspirował i motywował osoby niepełnosprawne do wspólnych wyjazdów na mecze naszej ukochanej Lechii... Piotrze kibicuj Lechii z góry.

Czytaj więcej: Pogrzeb Piotra Mizery

W dniu 7 stycznia 2023 r. odbędzie się XV Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górą. Jak co roku organizowany jest wyjazd z Gdańska. A my oczywiście zachęcamy do zapisywania się. Szczególnie piszemy tutaj do osób, które nigdy jeszcze nie brały udział w tej pielgrzymce. Tego, co tam przeżyjecie nie da się opisać słowami - to trzeba przeżyć.

Czytaj więcej: XV Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców - ruszyły zapisy

W ostatnich dniach dostaliśmy kilka informacji o śmierci kibiców Lechii Gdańsk. Niestety dziś również musimy przekazać Wam wiadomość o nagłej śmierci długoletniego kibica Lechii Gdańsk. Popularny Simon nie dożył pierwszego zwycięstwa Biało-Zielonych przed własną publicznością w tym sezonie. Od teraz kibicuje Lechii z Sektora NIEBO.

Czytaj więcej: Sławomir Simon zasiadł w Sektorze NIEBO