Colors: Green Color

Wielkimi krokami zbliżamy się do tegorocznych obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Jak co roku z tej okazji przygotowano wiele ciekawych spotkań w całym kraju. Poniżej zachęcamy do udziału w akcji Serce dla INKI, a o kolejnych wydarzeniach będziemy  informowali w miarę ich napływania do redakcji. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej: Serce dla INKI w Gdańsku

Przedstawiciele środowiska kibiców piłkarskich przybyli w sobotę po raz czternasty z pielgrzymką do najważniejszego polskiego sanktuarium maryjnego - na Jasną Górę w Częstochowie, tym razem pod hasłem: Polonia semper fidelis – Polska zawsze wierna. - Nasza historia uczy nas, że zawsze, kiedy byliśmy wierni niezmiennym wartościom, płynącym z Ewangelii, potrafiliśmy pokonać największe trudności - mówił ks. Jarosław Wąsowicz, salezjanin, kibic Lechii Gdańsk, podczas kazania.

Czytaj więcej: 14. Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę [zdjęcia]

Dariusz Raczyński to były piłkarz Lechii Gdańsk, dla której zagrał ponad 100 spotkań. Przeżywał spadek do 3 ligi, ale też awanse od trzeciej ligi do pierwszej. Dla Lechii strzelał gole i Lechią zdobywał Puchar oraz Superpuchar Polski. Pan Dariusz dostarczał wielu emocji gdańskim trybunom, które teraz mogą Mu się odwdzięczyć.

Czytaj więcej: PomagaMY Darkowi!