26 marca biało-zielone miały zainaugurować rundę wiosną rozgrywek III ligi, a rywalkami gdańszczanek miała być drużyna Olimpii Szczecin. Do rywalizacji pań jednak nie doszło ponieważ drużyna ze Szczecina, na dwa dni przed wznowieniem rozgrywek, wycofała się z dalszej rywalizacji. Powody takiej decyzji nie są znane.  Fakty są takie, że na pierwszy mecz rundy wiosennej dziewczyny muszą poczekać do 2 kwietnia, kiedy podejmą na własnym boisku drużynę Lwa Lębork.

W pozostałych meczach bez niespodzianek. Liderujące Lechitki wygrały z Błękitnymi Stargard 2-1. Drużyna ze Starych Oborzysk wygrała z Lwem Lębork 3:0, a LFA Szczecin pokonała aż 7:0 Victorię Niemcz. KTS-K Luzino pokonało rewelację ubiegłego sezonu KA 4 resPect Krobię 1:0. Podziałem punktów musiały zadowolić się drużyny Górniczej Konin i KKP Chełmża.

Po 12. kolejce spotkań na szczycie tabeli Lech UAM Poznań z 28. punktami. Z takim samym dorobkiem punktowym na drugim miejscu plasują się Stare Oborzyska. Biało-zielone zajmują trzecie miejsce ze stratą dwóch punktów do liderującego Lecha Poznań.

Kolejny mecz biało-zielone rozegrają 2 kwietnia (sobota) o godz. 15.00 na boisku przy ul. Traugutta 29.  

Kopia WYGRYWAMY TWITTER POSTAFACEBOOK