Sezon w trzeciej lidze kobiet powoli dobiega końca i sztab szkoleniowy już myśli o kolejnych miesiącach i wzmocnieniach. Drużyna Lechii otwiera okienko transferowe i czeka z otwartymi ramionami na każdą zainteresowaną dziewczynę, chcącą wstąpić w biało-zielone szeregi.

Żeńska drużyna w Lechii to stosunkowo młody, ale bardzo dobrze rozwijający się projekt piłkarski na Pomorzu. Od kilku lat kobiecy futbol w Gdańsku bardzo się rozwinął, jednak wciąż potrzeba ogniw, które sprawią, że drużyna ciągle będzie szła do przodu. Pomimo krótkiej historii, piłkarki Lechii mają już na swoim koncie kilka sukcesów. W zeszłym roku dziewczyny wystąpiły w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski, aktualnie z powodzeniem radzą sobie na boiskach trzeciej ligi, a sztab i same piłkarki mają ambicje na więcej, o czym mówi też kapitan zespołu – Lidia Zakrzewska. Zawodniczka zachęca do wstąpienia do zespołu.

01.05.2021 GDANSKPILKA NOZNA , III LIGA KOBIET SEZON 2020/2021LECHIA GDANSK - LFA SZCZECIN ONETEAMFOT. ANNA LANGOWSKA / LECHIA.NET

- Aktualnie w żeńskiej drużynie Lechii mamy bardzo dobrą atmosferę, szanujemy się na boisku oraz poza nim. Naszym celem na tę rundę była pierwsza trójka, cały czas jesteśmy w grze o drugie miejsce. Apetyt na więcej ciągle rośnie i chcemy się rozwijać, a co za tym idzie awansować o szczebel wyżej. Teraz jest moment, gdzie zaczynamy szukać wzmocnień w kadrze, dlatego wszystkie chętne zawodniczki do transferu zapraszamy do kontaktu i zaprezentowania swoich umiejętności piłkarskich. – mówi kapitan biało-zielonych.

Jeśli więc kochasz piłkę nożną i chciałabyś stać się częścią projektu, jakim jest Lechia Gdańsk kobiet – nie zwlekaj i dołącz do zespołu. A może uważasz, że możesz dać drużynie sporo nowej jakości? Również nie czekaj i stań się cząstką biało-zielonej rodziny!

Zapraszamy do kontaktu z trenerem Robertem Bandrowskim - numer telefonu 603-797-263