W meczu 8.kolejki III Ligi Kobiet no10.pl Lechia pokonała GKS Żukowo 2:0. Bramki strzeliły Oliwia Kasprowicz i Zuzanna Kwaśnik. Aktualnie piłkarki Lechii Gdańsk zajmują II miejsce w tabeli. Prowadzi Jastrząb Malbork.

Od samego początku drużyna Lechii Gdańsk atakowała, jednak Biało-Zielone nie zdołały dojść do dobrych okazji strzeleckich. W pierwszej części gry Zuzanna Łachinowicz, Daria Duda i Oliwia Kasprowicz próbowały pokonać bramkarkę zespołu gości, ale piłka mijała słupek bramki. Przed przerwą Kasprowicz dwukrotnie strzeliła gola. W obu sytuacjach arbiter odgwizdał pozycję spaloną. W drugiej części gry Lechistki nadal atakowały. W 50. minucie kontuzji doznała bramkarka GKS Żukowo i zastąpiła ją rezerwowa golkiper. W kolejnych minutach Lechistki próbowały strzałów z dystansu, ale znakomicie dysponowana bramkarka odbijała piłkę na rzut rożny. Dopiero w 74. minucie piłkarki Lechii wyszły na prowadzenie. Po kontrataku Kasprowicz wykończyła akcję i pokonała golkiper GKS-u Żukowo. Przed końcem po dośrodkowaniu Moniki Formelli piłka spadła dokładnie na głowę Zuzanny Kwaśnik, która pewnym strzałem zdobyła drugą bramkę dla Lechii.