Sektor niebo

Piotr Rutkowski "Chmura" (30 maja 1957 - 3 sierpnia 2010)

Był on rozpoznawalny ze względu na swój charakterystyczny samochód wymalowany w barwy Lechii. Wielu zaś powinno go też kojarzyć po ogromnej fladze na wędce, która towarzyszyła mu podczas wielu meczów Lechii zarówno rozgrywanych w Gdańsku jak i na wyjazdach.

Wpadłem kiedyś na taki pomysł i....słowo stało się.....samochodem w Barwach LECHII. NR1 w Gdańsku i chyba na świecie!!! Mam Wielki Sentyment Do Tej FURY NIGDY NIE ZAWIODŁA jak "SZEDŁEM" NIĄ ulicami Gdyni i WIELU INNYCH MIAST w KRAJU i poza...!!! Moja "OMEGA" stała się inpiracją - natchnieniem dla innych. Obecnie naśladowcy wykorzystują mój pomysł i niech sławią...........IMIĘ WIELKIEJ LECHII GDAŃSK!!! I NIE TYLKO W..........GDAŃSKU!!! Czego z całego serca.....Życzę!!!!!

 

Wspomnienia

W Sektorze Niebo jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne lub niekompletne.
Znaliście bardzo dobrze zmarłego? A może po prostu kojarzycie go z meczów? Nie czekajcie na innych tylko przysyłajcie do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia a my dodamy je na stronę by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora