Sektor niebo

Patryk Block (02 kwietnia 1993 - 02 kwietnia 2013)

Od urodzenia wierny kibic Lechii. Kilkukrotnie odwiedzany w szpitalu przez piłkarzy Lechii, przez wiele lat zmagał się z nieuleczalną chorobą. Jeździł na wyjazdy zawsze gdy miał trochę sił pomimo zakazu lekarzy. Zmarł w dniu swoich 20 urodzin.

Redaktorzy serwisu Lechia.Net składają serdeczne wyrazy współczucia rodzinie oraz wszystkim bliskim Patryka.

Na Zawsze Ku Pamięci!!! Bracie To Ty Nauczyłeś Mnie Walczyć, I nigdy Się Nie Poddawać, Ty Pokazałeś Co to Wiara, Siła. Pomimo Świadomości Z Jaką Żyłeś. Dalej Byłeś Sobą. Pokazałeś Nam Wszystkim, że Jeżeli Ktoś Bardzo Chce To Może Wszystko. Zawsze Rozumieliśmy Nawzajem Swoje Problemy... Tym razem Jest Tak Samo. Zawsze Będziesz Z Nami Sercem i Duchem, Kocham Cię Bracie!!!

KORZENIE NAJWAŻNIEJSZE MIJA 20 LAT,
W TUCHOMIU ZOSTAWIMY SERCA BĘDZIE TAK!!
Legwan Tchm

 

Wspomnienia

W Sektorze Niebo jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne lub niekompletne.
Znaliście bardzo dobrze zmarłego? A może po prostu kojarzycie go z meczów? Nie czekajcie na innych tylko przysyłajcie do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia a my dodamy je na stronę by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora