Sektor niebo

Roman Wolski (14 listopada 1940 - 19 maja 2013)

Wspomina zięć Michał: "Wieloletni kibic, a w przeszłości także pracownik BKS Lechia Gdańsk. Pracował w obsłudze radiowęzła na stadionie przy ul. Traugutta na przełomie lat 70/80 ubiegłego wieku. Z opowiadań wiem, że był w przeszłości bliskim znajomym Pana Wojciecha Łazarka.

Od kilkunastu lat zmagał się z chorobą Parkinsona, co stopniowo pogarszało Jego stan zdrowia. Zawsze jednak Lechię miał w sercu i interesował się jej wynikami. Po remoncie mieszkania, które zostało dostosowane do Jego potrzeb jako osoby niepełnosprawnej, Jego pokój i łazienka urządzone były w biało-zielonych - ukochanych barwach.

Orientował się doskonale odnośnie składów i sztabu trenerskiego, był świadomy do ostatnich dni. Niestety zmarł w przeddzień kolejnego meczu swojej Lechii."

Redaktorzy serwisu Lechia.Net składają serdeczne wyrazy współczucia rodzinie oraz wszystkim bliskim Romana.

 

Wspomnienia

W Sektorze Niebo jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne lub niekompletne.
Znaliście bardzo dobrze zmarłego? A może po prostu kojarzycie go z meczów? Nie czekajcie na innych tylko przysyłajcie do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia a my dodamy je na stronę by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora