Sektor niebo

Tomasz Górczyński (11 października 1993 - 19 marca 2013)

Od roku 2012 był członkiem SKLG "Lwy Północy", aktywnie biorąc udział w akcjach Stowarzyszenia. Tomek regularnie wspierał drużynę na meczach wyjazdowych, pokonując za nią wiele kilometrów. Zginął tragicznie w wypadku autokaru wiozącego kibiców Lechii Gdańsk z meczu w Gliwicach.

Redaktorzy serwisu Lechia.Net składają serdeczne wyrazy współczucia rodzinie oraz wszystkim bliskim Tomka.

 

Sektor niebo

Kochał Lechię ale i taką samą miłością darzył Śląsk Wrocław. Jego życie opierało się na kibicowskiej pasji, wyjazdach i dopingowaniu z całych sił... Wraz ze swoją dziewczyną mieli własne hasło: Jedno życie, wspólna pasja...
Evucha

 

Sektor niebo

Znałam Tomka Górczyńskiego, chodziłam z nim do jednej klasy w technikum. Był on bardzo sympatycznym kolegą. Wciąż nie mogę uwierzyć, że go nie ma. Zawsze można było się z nim pośmiać, porozmawiać. Będziemy zawsze o nim pamiętać nigdy nie zapomnimy. Od kiedy go poznałam to dało się zauważyć że jest fanatykiem Lechii Gdańsk. Bardzo kochał swój klub. On na nas patrzy z Sektora Niebo. Na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci.
Kamila R.

Wspomnienia

W Sektorze Niebo jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne lub niekompletne.
Znaliście bardzo dobrze zmarłego? A może po prostu kojarzycie go z meczów? Nie czekajcie na innych tylko przysyłajcie do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia a my dodamy je na stronę by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora