Fundacja 'Obudź Nadzieję' zwróciła się do nas z prośbą o rozpowszechnienie informacji i zachęcenie do wsparcia finansowego organizowanego przez nią obozu dla dzieci, co niniejszym czynimy. Liczymy, że namówimy Was i wspólnie sprawimy dzieciakom odrobinę radości podczas ferii.

Poniżej treść apelu:

Zorganizuj z nami tygodniowy wypad dla potrzebujących dzieci z Gdańska. Obóz zimowy odbędzie się podczas tegorocznych ferii zimowych (20 stycznia do 27 stycznia) i weźmie w nim udział 15.podopiecznych Fundacji "Obudź Nadzieję". Zapewniamy dzieciakom zakwaterowanie, dojazd, wyżywienie, fachową opiekę wychowawców.

Zależy nam także, żeby zorganizować ich czas w jak najciekawszy sposób. Jeśli (trzymamy kciuki) spadnie śnieg, chętnie zabierzemy dzieciaki na lekcje jazdy na nartach oraz sanki i łyżwy  A jeśli pogoda nie dopisze to może kino, basen, muzeum, obiad na mieście… Wiecie normalne ferie… A będziemy w Przywidzu 7 dni… Przykładowy dzień takich ferii dla dzieciaków z Domu Dziecka to koszt ok. 1200zł. (basen, obiad, dojazdy).

Dlatego serdecznie prosimy o wsparcie Fundacji w organizacji super atrakcji dla dzieciaków podczas ferii 2020! Będziemy wdzięczni za każdego piątaka.

20190107 obudz1

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora