Już po raz piąty Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Biało Zielony Sopot” organizuje turniej dla dzieci i młodzieży im. Tadeusza Duffeka.

Rozgrywki odbędą się 22 czerwca br. tym razem na nowym obiekcie – na boisku MOSIRu Sopot przy ul. 23 marca 95 w Sopocie, jest to obiekt idealnie przystosowany do tego typu rozgrywek, gdyż posiada pełnowymiarową trawiastą murawę jak również boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią. W turnieju wezmą udział uczniowie z trójmiejskich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz placówek wychowawczych. Wzorem z lat ubiegłych  turniej ten będzie miał charakter turnieju tzw. „ dzikich drużyn”.

Rozgrywki odbędą się w 2 kategoriach – kategoria młodsza do lat 13, oraz kategoria starsza do lat 16. Zapisy odbywać się będą w dniu turnieju w godzinach 9-10 na stadionie. Na miejscu również zostanie przekazany regulamin oraz harmonogram rozgrywek. Dla wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w turnieju zostały przygotowane cenne nagrody!

Informujemy też, że oficjalna strona stowarzyszenia funkcjonuje pod nowym adresem: www.bzsopot.net, jak również zmienił się adres e-mail, nowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy wszystkich do przyjścia i dopingowania młodych piłkarzy, w planach wspólny grill i integracja! 

{joomplucat:1260 limit=9|columns=3}

Zobacz fotorelację z IV edycji turnieju

Sponsorzy: P.B.M. i R. BUDROS, Pizzeria Margarita oraz firma AKTS
Współorganizatorzy: MOSIR Sopot, Fundacja Obudź Nadzieję, Towarzystwo Sportowe Kamionka.
Patronat: Klub Lechia Gdańsk, Lwy Północy, Radny Miasta Sopot – Wieczysław Augustyniak, Lechia.net.

Turniej jest współfinansowany ze środków miasta Sopot.

lechia.net

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora