Zbliża się kolejny turniej - „Piłkarska jesień Do przerwy 0:1”.

Odbędzie się on w sobotę, 17 października, w Gdańsku przy ulicy J. Meissnera o godz. 10.00. Tak, jak w poprzednich latach, rywalizować ze sobą będą sześcioosobowe zespoły w pięciu kategoriach: dziewczyny, trampkarze (rocznik 2003 i młodsi), młodzicy (rocznik 2000-2002), juniorzy (rocznik 1997-1999) oraz rocznik 1996 i starsi. Pragniemy przypomnieć, że wymagamy obecności opiekuna z wszystkimi drużynami niepełnoletnimi. Zapisy drużyn od godz. 9.00. Nie pobieramy wpisowego.

Pragniemy zauważyć, że podczas tej edycji spotkamy się w nowym miejscu. Wraz z turniejem nastąpi bowiem otwarcie nowego stadionu przy ul. J. Meissnerana pograniczu Zaspy i Przymorza. Obiekt ten pomieści ok. pół tysiąca widzów. Zaopatrzony jest w pełną infrastrukturę socjalną. Nie ulega wątpliwości, że odtąd mieszkańcy Gdańska znajdą profesjonalne miejsce do rozwoju swojej pasji.

W dniu zawodów towarzyszyć nam będą znani piłkarze Gdańskiej Lechii. Nie zabraknie Lwa - maskotki biało-zielonych i zapewne upominków od Klubu.

Przypominamy uczestnikom i ich opiekunom, że na zawodach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu, w tym e-papierosów i picia alkoholu.

Program „Do przerwy 0:1” jest organizowany już od 11 lat. Dzięki wsparciu instytucji, firm, osób prywatnych oraz wolontariuszy, cyklicznie odbywają się turnieje dzikich drużyn piłkarskich, w skład których wchodzą dzieci, młodzież i dorośli z Pomorza. Do tej pory ponad dziesięć tysięcy młodych piłkarek i piłkarzy z Trójmiasta i innych miejscowości Województwa Pomorskiego miało już okazje uczestniczyć w naszych zawodach.

Organizacja turniejów byłaby niemożliwa bez naszych licznych Partnerów: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Miasto Gdańsk, Grupa LOTOS, Mercus, Lechia Gdańsk, MOSiR Gdańsk, MerCo, ZSO nr 8, SP 80, Trojmiasto.pl, Radio Gdańsk, TVP Gdańsk, BMB Santech, TAPI, Pomorska.tv Panorama Pomorza, Zaspa24.pl, SM Rozstaje i M1 Fabrika. Dziękujemy.

Do zobaczenia 17 października na nowym stadionie!

Z poważaniem,

Andrzej Kowalczys

lechia.net

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora