lechia

"Rozegraliśmy mecz godny tego stadionu" - powiedział w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego kapitan Biało - Zielonych, Łukasz Surma. Zapraszam do zapoznania się z tym co jeszcze miał do powiedzenia piłkarz Lechii.

PS: Po takim meczu możecie się tylko chwalić.

Łukasz Surma: Mam nadzieje, że dostrzegą to wszyscy, bo po wygranej z Widzewem w Łodzi nawet prasa nas krytykowała, pisano, że zagraliśmy słabo. Dzisiaj przede wszystkim rozegraliśmy mecz godny tego stadionu. Przypomnieliśmy starą, dobrą Lechię. Już wcześniej wspominaliśmy, że forma wraca, ale do dziś  nie mogliśmy potwierdzić tego na boisku. Jesteśmy szczęśliwi, że w takim ważnym momencie znów pokazaliśmy dobry futbol.

Nie wyszedł wam tylko początek spotkania. Nie wierzyliście w siebie, czy rozpoczęliśmy ze zbyt wielkim respektem dla Legii?

Łukasz Surma: Może za bardzo uspokoiła nas świadomość, że do utrzymania wystarczy remis. Legia walczyła o zwycięstwo i już na początku pokazała, że tak to my z nią niczego nie osiągniemy. Trzeba było podjąć walkę o pełną pulę, zacząć wygrywać pojedynki, utrzymywać się przy piłce. I właśnie tak zaczęliśmy się prezentować. Dzięki temu po heroicznej walce pokonaliśmy Legię.

Czytaj całość

Źródło: własne / przegladsportowy.pl