Sobota 23 listopada będzie wyjątkowym dniem na PGE ARENIE Gdańsk.

Tego dnia, razem z gdańskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt „PROMYK” zachęcamy Państwa do przyłączenia się do zbiórki rzeczy potrzebnych zwierzakom na zimę. Wszyscy, którzy włączą się w akcję PGE Areny będą uprawnieni do ZWIEDZENIA STADIONU ZA DARMO i skorzystania z promocji na stadionowe gokarty. Wyjątkową propozycję przygotował też współorganizator akcji „Zwiedzanie za Pomaganie” Klub Lechia Gdańsk, którego zawodnicy będą tego dnia czekać na Państwa w Muzeum Lechii na stadionie.

Schronisko „PROMYK” czeka na takie rzeczy, jak:

koce, kołdry, ręczniki i pościel – które można wykorzystać do ocieplania bud dla psów. Przydadzą się również: miski na karmę, szczotki do wyczesywania piesków drapaki dla kotów, budki dla nich czy też ogólnie zabawki dla zwierząt. Psy z gdańskiego schroniska tęsknią za właścicielami i prawdziwym domem, ale nie są przetrzymywane ciągle w swoich boksach, są natomiast regularnie wyprowadzane przez wolontariuszy na dzienne spacery, więc jednym z prezentów dla zwierzaka mogą być obroże, których zawsze brakuje w schronisku. Ważne, żeby miały plastikowe zaczepy (te metalowe szybko się ochładzają zimą i są niemiłe dla zwierzaka).

PGE ARENA chce pomóc zwierzętom, a Państwu umożliwić zwiedzenie najpiękniejszego stadionu w akcji łączącej przyjemne z pożytecznym. Czekać będziemy na całe rodziny, zwłaszcza, że w T29 Restaurant & Sports Pub przygotowane zostaną specjalne aktywności dla dzieci prowadzone przez animatorki zabaw.  Zwiedzanie rozpoczynamy o godzinie 10:00 a kończymy o godz. 16:00. Każdy kto przyniesie coś z wymienionych wyżej rzeczy będzie mógł oprócz zwiedzenia stadionu, już za 20 PLN sprawdzić swoje umiejętności kierowcy w 8 minutowym wyścigu na Gokartach PitStopu.

Lechia Gdańsk

Klub Lechia Gdańsk, któremu na sercu leży mocno dobro zwierząt ze Schroniska „PROMYK”, oprócz zaproszenia swoich piłkarzy do akcji przygotował dla Państwa 30 voucherów na bilety na mecz Lechii z Ruchem Chorzów, który odbędzie się zaraz następnego dnia, czyli 24 listopada o godz. 15:30 na PGE ARENIE. Żeby móc wylosować vouchery trzeba tylko przyjść na stadion 23 listopada i wziąć udział w „Zwiedzaniu za Pomaganie” przynosząc prezent dla zwierzaka.

Źródło: własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora