Podliczenie pełnej frekwencji z dzisiejszej nocy będziemy mieli w poniedziałek jednak już teraz możemy powiedzieć, że PGE ARENA szturmem weszła na listę miejsc odwiedzanych w Gdańsku w czasie Nocy Muzeów!

W tym roku był to nasz debiut, a liczba odwiedzających pokazała, że zdecydowanie warto było dla Państwa otworzyć swoje podwoje. Kto przyszedł dziś na stadion mógł zobaczyć między innymi pierwszy raz otwarte dla zwiedzających studio telewizyjne, każdy chętny miał też okazję zjechać nad murawą kolejką tyrolską w blasku meczowych reflektorów.

Prawdziwym hitem, który przyciągnął na PGE ARENĘ zwłaszcza młodzież, okazał się jednak konkurs dający możliwość wygranej w postaci dwóch biletów na koncert Justina Timberlake'a na naszym stadionie. Żeby okazję tę sobie stworzyć trzeba było trochę popracować. ;) Wybór zwycięzcy odbył się dwuetapowo. Najpierw należało ułożyć krótki wierszyk o koncercie na PGE ARENIE, w drugim etapie natomiast wybrane 3 osoby walczyły o główną nagrodę w konkursie wiedzy na temat wykonawcy.

Ostatecznie wygrała bilety ufundowane przez Agencję Prestige MJM Pani Emilia Gałązka, 16-latka z Gimnazjum nr 3 w Gdańsku. Nasza zwyciężczyni weźmie na koncert koleżankę, z którą przyjechała do nas dzisiaj. Dziewczyny do końca nie wierzyły, jakie szczęście je spotkało i podkreślały, że w ostatnim momencie z oferty gdańskiej Nocy Muzeów wybrały właśnie PGE ARENĘ. Mamy nadzieję, że zasypiały dziś pewne słuszności swojego wyboru.

Wierszyków uprawniających do udziału w konkursie było ponad 100. My nagrodziliśmy razem 15 z nich. Oprócz nagrody głównej, wręczyliśmy jeszcze dwie nagrody z podium paniom: Kamili Szaryńskiej i Emili Szakun, a dla dwunastu osób mieliśmy nagrody pocieszenia. 

Zobacz całą galerię

Źródło: pgearena.gdansk.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora