W sobotę 8 lutego zapraszamy Państwa szczególnie serdecznie na PGE ARENĘ.

Na ten dzień  Lechia Gdańsk, Stowarzyszenie Kibiców  Lechii Gdańsk „Lwy Północy” oraz Arena Gdańsk Operator, zaplanowali wspólnie wyjątkowe atrakcje, a skorzystać z nich będzie można przyłączając się do akcji zbierania darów dla Hospicjum im. Ks. Dutkiewicza.

PGE ARENA ponownie otwiera swoje drzwi w „Zwiedzaniu za pomaganie”. Zapraszamy do wyjątkowych wycieczek po zimowym stadionie, zobaczenia nowej wystawy unikatowych pamiątek piłkarskich, sprawdzenia swojej odwagi podczas zjazdu szaleńczą kolejką tyrolską spod dachu stadionu i zabawy w T29.

Chcemy  w ten sposób, wspólnie z Państwem, pomóc Hospicjum im. Ks. Dutkiewicza, które od ponad 30 lat roztacza opiekę nad terminalnie chorymi pacjentami, osobami starszymi i dziećmi. Rocznie trafia tu ponad 1000 pacjentów, a opieka im udzielana jest bezpłatna. Hospicjum będzie wdzięczne za każdy dar rzeczowy, którą zechcą Państwo przynieść w zamian za skorzystanie z atrakcji czekających w najbliższą sobotę na stadionie.  Potrzebne są m.in.: środki pielęgnacyjne, środki czystości, naczynia, pościele, prześcieradła. Pełną listę rzeczy na które czeka Hospicjum znajdziecie Państwo na:  http://www.hospicjum.info/

A w podziękowaniu za Państwa wielkie serca przygotowaliśmy na PGE ARENIE:

  • Zwiedzanie Stadionu w tym nowej wystawy pamiątek piłkarskich – wyjątkowych i unikatowych zbiorów będących częścią kolekcji śp. Dawida Zapisek, niepełnosprawnego chłopca, zagorzałego kibica Lechii Gdańsk i Realu Madryt.
  • Wizytę w Muzeum Lechii Gdańsk, w którym w godzinach 11:00 – 14:00 będą czekali na Państwa Wojciech Łazarek - były piłkarz i trener Gdańskiej Lechii oraz selekcjoner reprezentacji Polski, a także Bogdan Adamczyk, najskuteczniejszy zawodnik Biało-Zielonych w historii występów w ekstraklasie.
  • Zabawę w T29 z animatorkami dla najmłodszych, zawody ping-ponga i promocyjne ceny na lunch (14zł) i grzane wino (6 zł)
  • Kolejkę tyrolską – szaleńczy zjazd spod dachu stadionu nad murawą w tym dniu w wyjątkowej cenie - 15 zł za zjazd!

Warto zaznaczyć w kalendarzu datę 8 lutego i udać się tego dnia na stadion po dobrą zabawę i po to, by pomóc innym.  Czekamy na Państwa od godziny 10:00 do 16:00. DO ZOBACZENIA NA PGE ARENIE!

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora