PGE Arena z powodzeniem kontynuuje pozasportowe działania, które rozpoczęła w ubiegłym roku czytamy na onet.pl.

Chodzi przede wszystkim o wynajem pomieszczeń stadionu oraz o wykorzystanie niezagospodarowanych przestrzeni. W licznych salach i lożach na terenie stadionu można urządzić przyjęcie, wyprawić bankiet czy zorganizować studniówkę. Wiosną otwarte zostanie także Centrum Rekreacyjno-Sportowe.

Już od początku działalności PGE Arena, jej właściciele przekonywali, że stadion w Letnicy stanie się centrum sportu, rekreacji i rozrywki. Jak potwierdza zarząd Arena Gdańsk Operator, w 2014 roku możemy się spodziewać jeszcze więcej atrakcji niż w ubiegłym roku:

- Jesteśmy coraz bliżej zakontraktowania koncertu jednej z największych obecnie gwiazd, planujemy wyjątkowe wydarzenia piłkarskie oraz inne eventy sportowe - przekonuje Tomasz Kowalski, prezes Arena Gdańsk Operator.

Szkolenia, bankiety…

PGE Arena kontynuuje także działalność na mniejszą skalę.

- Chcemy rozwijać każdy rentowny element naszego biznesu. Przede wszystkim stawiamy na różnorodność imprez. Ważną częścią naszej działalności jest komercyjne udostępnienie stadionu na potrzeby organizacji szkoleń, konferencji, bankietów i najbardziej wymyślnych imprez korporacyjnych. PGE ARENA ma stać się ważnym celem spędzania czasu wolnego przez całe rodziny - przekonuje Tomasz Kowalski.

I studniówki

Drugi rok z rzędu sale PGE Areny wynajmowane są także na studniówki.

- Jedna studniówka już się odbyła, a kolejne cztery przed nami - mówi Katarzyna Pająk, rzecznik PGE Arena.

To nie wszystko, ponieważ co miesiąc na terenie gdańskiego stadionu odbywa się kilkanaście spotkań lub imprez - zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Najczęściej organizowane są bankiety i konferencje.

Przypomnijmy, że wiosną na terenie stadionu otwarte zostanie Centrum Rekreacyjno-Sportowe.

Zobacz galerię PGE Areny

Źródło: onet.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora