Wejść na murawę, pobiegać po niej, położyć się na zielonym dywanie, a może strzelić gola do bramki na PGE ARENIE?

Która z tych opcji wydaje się Państwu najbardziej kusząca? Wybór nie będzie zresztą konieczny. Wszystkie te rzeczy można zrobić dziś, po zakupieniu biletu na wycieczkę po stadionie w Gdańsku. Taka okazja nie zdarza się często. Tylko dzisiaj PGE ARENA otwiera dostęp do murawy wszystkim zwiedzającym.

Boisko PGE ARENY zamieni się już w przyszłym tygodniu w wielką widownię. Na koncercie 19 sierpnia tylko na murawie znaleźć może się nawet 18 tysięcy widzów. Tego dnia będziemy świadkami największego na PGE ARENIE jak dotąd koncertu. Ponad 41 tysięcy osób przyjdzie na wielkie show Justina Timberlake’a. Koncert zakończy się późno w nocy i wielu fanów żyć będzie nim na pewno jeszcze przez długie tygodnie po 19 sierpnia, jednak już ostatniego dnia miesiąca boisko ponowie będzie służyło piłkarzom. Zanim jednak tak się stanie wymieniona zostanie na nim cała murawa.  - Jak tylko nowa murawa pojawi się na PGE ARENIE dostęp do niej będzie znów pieczołowicie chroniony, jednak teraz chcemy dać szansę wszystkim na zabawę na boisku i otwarciem murawy dla zwiedzających postanowiliśmy ubarwić dzisiejsze wycieczki - mówi Tomasz Kowalski, Prezes Areny Gdańsk Operator i dodaje - Taka możliwość dostępna będzie tylko dziś, bo już od czwartku rozpoczyna się na boisku budowa sceny na koncert JT.

PGE ARENA zaprasza wszystkich i zachęca do wykorzystania tej wyjątkowej okazji. - Wejście na murawę będzie odbywać się podczas trasy wycieczkowej, ale ma ona przewidywać nieco dłuższą chwilę dla zwiedzających do spędzenia jej właśnie na boisku - mówi Agnieszka Weissgerber, rzecznik Operatora. - Będzie można ten czas wykorzystać wedle własnego uznania. Przychodząc na stadion ze swoją piłką możemy np. stać się na moment piłkarzem strzelającym gole na PGE ARENIE. Takie zdjęcie z wakacji na pewno zrobi wrażenie na kolegach w szkole.

Wycieczki po stadionie w Gdańsku startują o godz. 10:00. Przewodnicy wychodzą z kolejnymi grupami co pół godziny, a ostatnie osoby rozpoczynają zwiedzanie o godz. 18:00. Murawa przez wszystkie te godziny będzie otwarta dla zwiedzających. Każdy, kto zdecyduje się więc dzisiaj odwiedzić bursztynowy stadion na pewno wyjedzie z niego bogatszy o wyjątkowe wspomnienia. Szczegóły dotyczące zwiedzania na: www.pgearena.gdansk.pl/zwiedzanie

{joomplucat:1076 limit=9|columns=3}

Zobacz galerie stadionu

Źródło: PGE Arena

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora