lechia

Kibice Lechii powoli zaczynają tracić nadzieję na dobre miejsce Biało-Zielonych w tabeli na koniec sezonu. Jak widać po typach VIPów, oni też już zaczynają marzyć o remisach. Oby Lechia zaskoczyła nas wszystkich w końcu pozytywną grą i wynikiem.

lechiaMichal Owczarczak (Wicewojewoda Pomorski):

Lechia gra ostatnio słabo i nieskutecznie. Chcąc się utrzymać w czołówce ligi trzeba wygrywać mecze z takimi rywalami jak Górnik, zwłaszcza, że przy takich małych różnicach pomiędzy drużynami w górnej części tabeli takie mecze są za 6 punktów. Niestety, wydaje się, że w tej formie remis będzie sukcesem Lechii.

lechiaJarek Wąsowicz (ksiądz, autor ksiażki "Biało-Zielona Solidarność"):

Mam nadzieję, że nasi sie przebudzą. Będzie ciężko, ale wygramy 2:1!

lechiaRyszard Polak (znany piłkarz Lechii z lat 70-tych i 80-tych, uczestnik dwumeczu z Juventusem):

Czeka nas ciekawa konfrontacja naszej kochanej Lechii z nieobliczalnym w tym sezonie Gornikiem. Myślę, że nie wszyscy przed sezonem wierzyli w to, że obie te drużyny będą po 21 kolejce tak wysoko w tabeli. Wynik tego meczu jest sprawą otwartą. Po cichu liczę, że Lechiści po raz trzeci w tym sezonie ograją Górnika i udowodnią że miejsce, które zajmują w tabeli im się należy. Typuję 2:0 dla LECHII.

lechiaMarcin Gałek (spiker na meczach Lechii):

Przed nami konfrontacja dwóch sąsiadów z ligowej tabeli. Jednak ich równość jest tylko pozorna. Zdecydowanie lepszym zespołem jest Lechia, co potwierdziła wygrywając dwukrotnie jesienią. Nie inaczej będzie w piątkowy wieczór, kiedy to Lechia pokona zabrzan. W jakim stosunku? Nieważne! Istotne jest to, że 3 punkty, wraz z zespołem Lechii, przyjadą nad morze biało-zielonym autokarem...

lechiaMateusz Bąk (znany doskonale wszystkim były bramkarz Lechii):

Czasem trzeba rozdzielić bycie Lechistą i optymistą a po prostu być realistą. Chciałbym by chłopacy ten mecz wygrali ale z obecną formą ciężko będzie nawet o remis. Zwyczajnie obawiam się kolejnej porażki ale wierzę, że Lechia z Zabrza przywiezie punkt, który nie pozwoli Górnikowi przeskoczyć Lechii w tabeli. Górnik - Lechia 2:2 

lechiaPiotr Zejer (Prezes Stowarzyszenia kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy"):

0:1 dla Lechii. Bez komentarza.

lechiaAndrzej Kowalczys (organizator turniejów "Do przerwy 0:1"):

Chyba mój wrodzony optymizm nabrał lekkiej zadyszki. Remis z Górnikiem będę uważał za sukces. Mam nadzieję, że wielu kibiców wierzy bardziej ode mnie w możliwości naszej Lechii. Mimo trudności - wiosna nasza!

lechiaMirek Solarek (Redaktor Lechia.net):

Bardzo ciężko wytypować wynik tego pojedynku.W tym meczu każdy wynik jest możliwy.Czy Lechia otrząśnie się po porażce z Cracovią? Czy wreszcie przełamie niemoc strzeleck? W tej drużynie potrzebne są zmiany, uważam ze trener Kafarski nie powinien kurczowo trzymać się tych samych nazwisk, jeżeli zawodnik nie gra dobrze od paru meczy powinien usiąść na ławie. Piłkarze sami sobie zawiesili bardzo wysoko porzeczkę, dlatego muszą zrobić wszystko, aby zdobyć chociaż jeden punkt w Zabrzu. Przy czym mam tu na myśli dobrą grę, strzelenie minimum jednej bramki, a nie beznadziejnej gry na bezbramkowy remis. Mecz z Górnikiem to jedno z ostatnich spotkań z tak słabą drużyną, później będą już tylko mecze z "Wielkimi" tej ligi. Dlatego trzeba zdobyć trzy punkty i spokojnie myśleć o rewanżu z Legią w Warszawie.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora