lechia

Czy Lechia zmęczona graniem co kilka dni odbuduje się i zrehabilituje przywożąc 3 cenne punkty z Krakowa? Oby. Zobaczcie jak VIPy typują przebieg tego meczu.

lechiaWyjazdowicz (Aktywny Fanatyk Lechii będący z drużyną na dobre i na złe):

Cracovia będzie starać się, walczyć, gryźć trawę ale przegra 0:2. Podrażniona ambicja piłkarzy po meczu z Legią spowoduje dodatkowy zastrzyk pozytywnej energii, która spowoduje iż wygrają ten mecz.

lechiaJarek Wąsowicz (ksiądz, autor ksiażki "Biało-Zielona Solidarność"):

Mam nadzieję, że nasza Lechia wygra 3:1.

lechiaRyszard Polak (znany piłkarz Lechii z lat 70-tych i 80-tych, uczestnik dwumeczu z Juventusem):

Z mieszanymi uczuciami oczekuję na mecz z "pasiakami". Trzecia lokata w tabeli zobowiązuje ale z drugiej strony
gra Lechii nie napawa optymizmem. Typuję 0:0

lechiaMarcin Gałek (spiker na meczach Lechii):

Przed Lechią ciężki wyjazd. Brak czasu na pełną regenerację po środowym spotkaniu pucharowym, sprawia, że czeka nas ciężki mecz, w którym przez pełne 90 minut drżeć będziemy o wynik. Jednak to mecz z cyklu: GOSPODARZE MUSZĄ - GOŚCIE MOGĄ! To sprawi, że Cracovia, której w sobotę nie będą sprzymierzeńcem: czas i nerwy, nie...wygra tego meczu. Typuję 1:1, jeżeli nasza obrona zaśpi. Jeśli zaś nie, to 1:0 po golu Tomka Dawidowskiego w II połowie.

lechiaPiotr Zejer (Prezes Stowarzyszenia kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy"):

1:0 dla Lechii. Po meczu pucharowym typowanie pozostawię bez komentarza.

lechiaAndrzej Kowalczys (organizator turniejów "Do przerwy 0:1"):

To będzie jedenn z najtrudniejszych meczy wyjazdowych naszej Lechii. Sytuacja Gdańszczan po środowej porażce z warszawską Legią jest coraz trudniejsza. Jednak zniżka formy niektórych zawodników i plaga kontuzji nie nastrajają optymistycznie. Co prawda Cracovia zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale do sąsiadek z tabeli (Polonia, Arka) brakuje już im tylko 4 punktów. Oby spełniły się nasze plany i trzy oczka zawędrowały do naszego koszyczka. Tym wynikiem uradujemy nie tylko siebie, ale także miłośników zespołu gdyńskiej Arki. WIOSNA NASZA.

lechiaMateusz Bąk (znany doskonale wszystkim były bramkarz Lechii):

Bardzo trudne spotkanie dla Lechii. Cracovia musi ten mecz wygrać by dalej z nadzieją walczyć o utrzymanie a Lechiści z 3 ostatnich spotkań (licząc spotkanie pucharowe),   zremisowali tylko jedno więc można mówić o obniżce formy. Patrząc na samą tabelę, oczekuje się od chłopaków 3 punktów ale w piłce liczby nie grają więc powrót z punktem uznam za pozytywny rezultat. 1:1

Lechia

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora