Obecnie trwa sezon przełamań Lechii. Pora więc by piłkarze przełamali kolejną barierę i w końcu odprawili z kwitkiem GKS Bełchatów, który nie kryje że jedzie do Gdańska po kolejne 3 punkty. Zobaczcie jak VIPy prognozują przebieg tego meczu.

lechiaWyjazdowicz (Aktywny Fanatyk Lechii będący z drużyną na dobre i na złe):

Lechia wygra 2:0 i przerwie złą passę w potyczkach z zespołem z Bełchatowa. Po porażce ze Ślaskiem drużyna będzie chciała wygrać za wszelką cenę, gdyż ewentualna porażka lub remis oddali ich od wymarzonych premii :) Mecz będzie wyrównany ale szybko strzelona bramka ustawi grę zespołu Lechii. Co mogę dodać jeszcze. Mam nadzieję, że kibice w odpowiedni sposób przywitają P.Buzałę, który niejednokrotnie pokazał co myśli o kibicach. Myślę, że "odpowiednie" przywitanie będzie odpowiednim podziękowaniem za bucowate podejście do kibiców.

lechiaJarek Wąsowicz (ksiądz, autor ksiażki "Biało-Zielona Solidarność"):

Jak zwykle wierzę w zwycięstwo Lechii. Typuję 2:1 dla Biało-Zielonych!

lechiaRyszard Polak (znany piłkarz Lechii z lat 70-tych i 80-tych, uczestnik dwumeczu z Juventusem):

We Wrocławiu Lechiści zagrali dużo słabiej niż tego oczekiwaliśmy. Dlatego piątkowy mecz z Bełchatowem to dla mnie duża niewiadoma. Myślę, że dwutygodniowa przerwa meczowa pozwolila na dobre przygotowanie się do meczu, z wyraźnie nie leżącym Lechii przeciwnikiem. Typuje 1:1.

lechiaMarcin Gałek (spiker na meczach Lechii):

Faktem jest, że Bełchatów to zawsze niewygodny dla Lechii rywal. Dość powiedzieć, że w ekstraklasie Lechia nie zdobyła z tym zespołem nawet punktu, a grano już pięciokrotnie. Jednak podopieczni trenera Kafarskiego złamali w tym sezonie już wiele historycznych reguł. Tak będzie i tym razem, a Lechia zwycięży 1 lub 2 bramkami. I to wcale nie będzie Prima Aprilis!

lechiaMateusz Bąk (znany doskonale wszystkim były bramkarz Lechii):

Przerwa w rozgrywkach zawsze służy na podleczenie ran co jest pozytywnym aspektem, ale jest i negatywny. Każdy piłkarz uwielbia grać co tydzień a nawet co 3 dni gdyż nie ma nic lepszego niż spotkanie ligowe i czasem taka długa przerwa źle wpływa na organizację gry. Jeżeli chodzi o sam mecz to krótko i treściwie - "śmierdzi" mi remisem. 1:1

lechiaAndrzej Kowalczys (organizator turniejów "Do przerwy 0:1"):

Zaledwie dwa tygodnie przerwy w rozgrywkach, a wielu sympatyków Biało-Zielonych z niecierpliwością czeka na kontynuację piłkarskiej wiosny. Mam nadzieję, że piątkowy mecz z Torfiarzami będzie zwycięski i drużyna z Traugutta będzie mogła kontynuować marzenia...  Prognozuję wygraną jedną bramką. Wiosna nasza!

lechiaMirek Solarek (Redaktor Lechia.net TV):

Bełchatowianie chcą wygrać z Lechią po raz szósty. Statystyki mówią same za siebie, Lechia po powrocie do ekstraklasy nie pokonała drużyny z Bełchatowa. Nasi piątkowi goście bardzo miło wspominają wizyty nad morzem. Mam nadzieję że passa wygranych w Gdańsku zostanie przerwana i w piątkowy wieczór będziemy mogli powiedzieć, że to Lechia zrobiła psikusa drużynie prowadzonej przez trenera Bartoszka. Żeby tego dokonać trzeba rozegrać dobre spotkanie, ponieważ goście posiadają w swoim składzie kilku bardzo dobrych piłkarzy. Drużyna "Brunatnych" potrafiła wielokrotnie schodzić z boiska zwycięska ale to Lechia jest wyżej w tabeli i w mojej ocenie jest lepszą drużyną. Stawiam na zwycięstwo Biało-Zielonych 3:1.

lechiaMichal Owczarczak (Wicewojewoda Pomorski):

Będzie remis, bramkowy. I padnie po ciekawym, emocjonującym meczu - obie drużyny grają bardzo ładną, otwartą piłkę, więc pewnie stworzą sobie wiele sytuacji bramkowych.