lechia

Mistrzynie Polski czyli MARIO Ladies Lechia Gdańsk zostaną raz jeszcze w tym roku uhonorowane. Tym razem podczas meczu piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa do którego dojdzie 2 grudnia o godzinie 20.30 na PGE Arena.

W przerwie meczu zarząd Lechii Gdańsk wręczy naszym złotkom gratulacje za tegoroczny sukces. Będzie to okazja, żeby pokazać biało-zielone Lejdis na PGE Arena wśród zgromadzonej gdańskiej publiczności. Sponsor, firma MARIO musiała uzyskać zgodę operatora stadionu oraz od Ekstraklasy SA. Czego się jednak nie robi dla Ladies!

Przypomnijmy, że MARIO Ladies Lechia Gdańsk to tegoroczne mistrzynie Polski w rugby 7, mistrzynie Polski na plaży oraz zdobywczynie Pucharu Polski. Wszystkie trofea trafiły w roku 2011 na ręce gdańskiego zespołu. W najbliższy piątek będzie kolejna okazja, żeby zobaczyć rugbistki z Gdańska.

Mariusz Grzęda, prezes firmy MARIO: Dziewczyny zdobyły w tym roku wszystko co było możliwe. Zrobiły to z wielką pasją i w bardzo dobrym stylu. Dla nich rugby to coś więcej niż tylko sama rywalizacja sportowa. Niech spotkanie na PGE Arena będzie kolejnym momentem, żeby czuły się wyróżnione.

Lechia

Źródło: lechiarugby.pl