lechia

Firma DIVERSE powiększyła grono partnerów pierwszej drużyny rugbistów Lechii Gdańsk.

Ta jedna z najpopularniejszych polskich firm odzieżowych będzie ubierała rugbistów z Gdańska w sprzęt sportowy, a także codzienny.

Firma Diverse zadba o to, aby rugbiści dobrze wyglądali zarówno jeśli chodzi o typowy ubiór sportowy jak i ten, w których prezentują się na co dzień.  Już o tego sezonu zobaczymy lechistów w koszulkach, bluzach, kurtkach tej firmy.

Logotyp firmy zobaczymy m.in. na spodenkach meczowych, a także na wszelkich dostępnych miejscach reklamowych, które posiada klub. Biało-zieloni zaprezentują się po raz pierwszy w nowych strojach podczas spotkania z Arką Gdynia na PGE Arena Gdańsk.

Markę DIVERSE zna każdy, teraz będzie ona wspierała mistrzów Polski, rugbistów Lechii Gdańsk!


O Diverse

DIVERSE jest jedną z wiodących firm odzieżowych w Polsce. Powstała w 1993 roku i od tego czasu sukcesywnie spełnia niebanalne wymagania ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl. Zespół profesjonalistów tworzy mocny fundament firmy, na który składa się wiele kreatywnych pomysłów i solidnych rozwiązań. Dzięki profesjonalnej pracy projektantów, fasony i kolorystyka kolekcji współgrają z najnowszymi trendami mody na rynku światowym.

O sile marki świadczą chociażby liczne nagrody i wyróżnienia takie jak tytuł CoolBrand Polska, przyznawany marce rozumianej jako obiekt pożądania wśród osób wyznaczających trendy i wywierających wpływ na opinię publiczną; Diamenty Forbesa w rankingu najbardziej wartościowych firm oraz wielokrotne wyróżnienia jako Studencki Produkt Roku.

Diverse jako koncept multibrandowy funkcjonuje w ponad 160 punktach detalicznych zlokalizowanych na terenie Polski. Bogata oferta obejmuje produkty marki Diverse, CLTN oraz Iridium. Każda z marek dedykowana jest odrębnym i zróżnicowanym wymaganiom naszych klientów.

Sklepy marki Diverse funkcjonują w oparciu o najwyższe standardy sprzedaży, gwarantujące efektywne działanie oraz nadające placówce niepowtarzalny charakter.

Diverse posiada ofertę zlokalizowaną również w najbardziej strategicznych obszarach Europy i sukcesywnie rozwija swoją ofertę o nowe rynki.

Źródło: lechiarugby.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora