Mario Ladies Lechia Gdańsk zwyciężyły w Łodzi pierwszym turnieju Mistrzostw Polski w sezonie 2013.

W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn. 

Podział na grupy:

Grupa A:

1.Mario Ladies Lechia Gdańsk
8.Barbarians
9.Black Roses Posnania

Grupa B:

2.Tygrysice Sochaczew
7.AZS AWF Syrenki Warszawa
10.Błyskawice KS Rugby Wrocław

Grupa C:

3.Diablice Ruda Śląska
6.Czarne Pruszcz Gdański

Grupa D:
4.Ladies Forgs Warszawa
5.Delia Atomówki Łódź

Plan meczów:

10:10 Gr. D Ladies Frogs W-wa vs Delia Atomówki Łódź   15:31
10:30 Gr. A Mario Ladies Lechia Gdańsk vs Barbarians   48:0 (22:0)
10:50 Gr. B Tygrysice Sochaczew vs AZS AWF Syrenki Warszawa 7:0 (0:0)
11:10 Gr. C Diablice Igloo Ruda Śląska vs Czarne Pruszcz Gdański  19:5
11:30 Gr. D Delia Atomówki Łódź vs Ladies Frogs Warszawa  14:19
11:50 Gr. A Barbarians vs Black Roses Posnania   5:24
12:10 Gr. B AZS AWF Syrenki Warszawa vs Błyskawice KS Rugby Wrocław  22:0
12:30 Gr. C Czarne Pruszcz Gdański vs Diablice Igloo Ruda Śląska  0:35

Gr. D xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

12:50 Gr. A Black Roses KS Posnania vs Mario Ladies Lechia Gdańsk  0:36
13:10 Gr. B Błyskawice KS Rugby Wrocław vs Tygrysice Sochaczew  0:31

Gr. C xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

13:30 A2:D2  Black Roses Posnania vs Ladies Frogs Warszawa  0:5
13:50 B2:C2 AZS AWF Syrenki Warszawa vs Czarne Pruszcz Gdański  10:0
14:10 A1:D1 Mario Ladies Lechia Gdańsk vs Delia Atomówki Łódź  38:5
14:30 B1:C1 Tygrysice Sochaczew vs Diablice Ruda Śląska  5:34

14:50 o IX miejsce A3:B3 Barbarians vs Błyskawice Wrocław 0:30 (0:20)

15:10 o VII miejsce Black Roses Posnania vs Czarne Pruszcz Gdański 5:19

15:30 o V miejsce Ladies Frogs Warszawa vs AZS AWF Syrenki Warszawa  7:21

15:50 o III miejsce Delia Atomówki Łódź vs Tygrysice Sochaczew  7:19 (0:0)

16:10 o I miejsce Mario Ladies Lechia Gdańsk vs Diablice Igloo Ruda Śląska 40:0

Klasyfikacja poturniejowa:
1. Mario Ladies Lechia Gdańsk
2. Diablice Igloo Ruda Śląska
3. Tygrysice Sochaczew
4. Delia Atomówki Łódź
5. AZS AWF Syrenki Warszawa
6. Ladies Frogs Warszawa
7. Czarne Pruszcz Gdański
8. Black Roses Posnania
9. Błyskawice Wrocław
10. Barbarians = Delia Atomówki Łódź 2

Źródło: 80minut.pl