Lechia II Gdańsk pokonała Pogoń Barlinek 2:0. Jedną z bramek zdobył Grzegorz Rasiak.

Korzystając z przerwy w ekstraklasie, Bogusław Kaczmarek odesłał na spotkanie rezerw graczy pierwszej drużyny, którzy ostatnio nie grają - lub grają bardzo mało.

To było swoiste sprawdzenie "materiału", który może wzmocnić ekstraklasowy zespół w ligowych bojach.

Pierwszą bramkę dla Lechii strzałem głową zdobył Grzegorz Rasiak. Tuż po przerwie podanie Piotra Grzelczaka wykorzystał Paweł Nowak i było 2:0 dla Lechii.

Rasiak miał tez okazję na swoją drugą bramkę, lecz piłka po jego strzale głową z rzutu rożnego, trafiła w poprzeczkę bramki Pogoni.

LECHIA II GDAŃSK – POGOŃ BARLINEK 2:0 (1:0)
Bramki: Rasiak 35’, Nowak 49’

LECHIA II: Buchalik – Dawidowicz (46’ Sidor), Bąk, Iwanowski, Łazaj (88’ K. Gorczyca) – Tuszyński (67’ Sypniewski), Zyska, Andreu, Nowak, Grzelczak – Rasiak.