W 55. minucie meczu sędzia zdecydował się, przy stanie 0:0, przerwać mecz III ligi pomiędzy Gryfem Słupsk i Lechią II Gdańsk z powodu burzy i zapadających ciemności.

Kibice na stadionie przy ul. Zielonej w Słupsku zobaczyli tylko pierwszą połowę i dziesięć minut drugiej połowy meczu, który w 55 minucie został przerwany. Ta nietypowa sytuacja spowodowana była burzą i wielką ulewą, która nadeszła nad Słupsk. Nagle zrobiło się ciemno i nie było już możliwości wznowienia gry.

Wynik - 0:0 zostanie zweryfikowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej, który zatwierdzi go jako końcowy lub zdecyduje o powtórzeniu spotkania.

SKŁAD GRYFA: Wójcik - Oleszczuk, Szutenberg, Klimek, Bryndal, Gibczyński, Witucki, Waleszczyk, Świdziński, Kozłowski, Biegański.

SKŁAD LECHII: Sobczak - Skrzecz (46 Wiśniewski), Iwanowski, Andriuskievicius, Przybylski, Żmijewski, Kaszuba, Nowak, Tuszyński, Górka, Duda.

Kibice pamiętali o rocznicy 22 IX 1939. W bitwie pod Kodziowcami którą stoczył szwadron 101 pułku ułanów Rezerwowej Brygady Kawalerii Wołkowysk pod dowództwem rotmistrza Narcyza Łopianowskiego. Polacy zniszczyli ponad 20 sowieckich czołgów.