W meczu o mistrzostwo III ligi rezerwy Lechii Gdańsk zremisowały z GKS Manowo 1:1.

Bramkę ratującą jeden punkt dla Biało-Zielonych zdobył w 90 minucie Tsubasa Nishi.

Dla podopiecznych trenera Krzysztofa Wilka był to bardzo ważny, gdyż ze względu na ostatnie słabsze występy Biało-Zieloni zbliżyli się do strefy spadkowej. Lechiści mimo silnego składu nie potrafili wygrać z teoretycznie słabszym rywalem.

Raport meczowy [ Lechia II - Manowo 1:1]

Biało-Zieloni najlepsze okazje do zdobycia bramki mieli pod koniec pierwszej połowy, kiedy powinni przynajmniej dwukrotnie pokonać bramkarza rywali. Na bramkę gości strzelali Kacper Łazaj, Tsubasa Nishi oraz Paweł Buzała. Za każdym razem górą był golkiper GKS Manowo.

W drugiej połowie po stałym fragmencie gry goście objęli prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola głową zdobył Konrad Romańczyk. Lechiści bramkę wyrównującą zdobyli w ostatnich minutach meczu. Podanie z prawej strony przedłużył głową Adam Gołuński i przytomnie do siatki trafił Japończyk Nishi.