W IV rundzie Pucharu Polski rezerwy Lechii Gdańsk wygrały na wyjeździe z zespołem Czarnych Pruszcz Gdański 6:0 i bez najmniejszych problemów awansowały do kolejnej rundy.

Dominacja Lechii nie podlegała żadnej dyskusji, choć w pierwszej połowie nic nie zapowiadało tak okazałej wygranej. Biało-zieloni prowadzili po golu Jakuba Cieślickiego, ale tylko różnicą jednego gola. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero po przerwie.

Swojego drugiego gola strzelił Cieślicki, wykorzystując rzut karny, a kolejne trafienie dołożyli Mikołaj Pietrzak, Ryszard Sumiński, Michał Sadowski oraz Bartosz Brylowski.

Gdańszczanie wystąpili w standardowym składzie, bez jakichkolwiek posiłków z pierwszej drużyny.

Czarni Pruszcz Gdański - Lechia II Gdańsk 0:6 (0:1)