Rezerwy Lechii Gdańsk odrobiły zaległości. W środę w Bytowie rozegrały mecz 23 kolejki IV Ligi z rezerwami miejscowej Bytovii. Biało-Zieloni po szybko zdobytych bramkach zwyciężyli 2:0 i po 25 kolejkach zajmują 4 lokatę z dorobkiem 47 punktów.

Po meczu rozmawialiśmy z trenerem rezerw Lechii Dominikiem Czajką: - Mecz był jednostronnym pojedynkiem. Od początku do końca kontrolowaliśmy przebieg zawodów. Gospodarze nie oddali celnego strzału na bramkę i ograniczyli się do stałych fragmentów, z których chcieli zdobyć bramkę.

Dosyć szybko strzeliliśmy pierwszą bramkę po świetnej akcji Gryszkiewicz-Sopoćko i to pozwoliło nam na spokojna grę, którą przypieczętowaliśmy kolejną piękną bramką zdobytą po akcji Gryszkiewicza i uderzenie z 25 metrów! Mikołajewskiego.

Ze względu na bardzo małe boisko, nie mogliśmy za bardzo rozwijać skrzydeł, co pozwoliło by nam pewnie zdobyć kolejne bramki, jednak z gry jak i wyniku jesteśmy zadowoleni.

Następny mecz rezerw już w niedzielę 14.04 godz 13.00 na T29. Rywalem będzie zespół z Luzina. Liczymy na rewanż za wynik z rundy jesiennej.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora