Drugi zespół biało-zielonych pokonał Gedanię Gdańsk 3:0, odnosząc trzecie z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi. Bramki zdobywali Sebastian Rugowski (dwie) oraz Adrian Petk.

Strzelanie rozpoczęło się w pierwszej akcji drugiej połowy, gdy Adrian Petk zaskoczył bramkarza Gedanii płaskim strzałem z dystansu. Do tego momentu na boisko nie działo się zbyt wiele. Pierwsza połowa nie przyniosła praktycznie żadnych emocji. Po strzeleniu pierwszego gola w grze Lechii coś drgnęło. Wszystko odbywało się szybciej, składniej. Przyjezdni mieli problemy, by wyjść z własnej połowy.

Parę minut po pierwszym trafieniu Lechia dołożyła drugą bramkę. Wszystko zaczęło się od świetnego przechwytu Daniela Mikołajewskiego. Później piłka trafiła do Pawła Żuka, ten miał sporo miejsca na prawej stronie, popatrzył, wrzucił, a Sebastian Rugowski dopełnił formalności. Ten sam piłkarz ustalił wynik spotkania w ostatniej akcji meczu.

Lechia II Gdańsk - Gedania Gdańsk 3:0 (0:0)
Bramki: Petk (46.), Rugowski (50., 90.)

Lechia: Alomerović - Wszołek, Mikołajewski, Kobryń, Kopania - Żuk, Kaczorowski, Cegiełka, Petk, Gryszkiewicz (78. Borcuch) - Rugowski.