W finale podopieczni Macieja Kalkowskiego i Dawida Banaczka pokonali drużynę agencji menadżerskiej Fabryka Futbolu 3:1.

Spotkania o najwyższe miejsca w turnieju halowym w Ergo Arenie oglądał Piotr Nowak, który ma zostać szkoleniowcem biało-zielonych. Do rozgrywek głównych nie awansował AZS Uniwersytet Gdański, przegrywając po karnych z EL-Auta Poznań.

Wyniki Amber Cup:

Mecz eliminacyjny:

AZS UG Gdańsk 2-2 El-Auta Poznań
Rzuty karne wygrała drużyna El-Auta Poznań.

Grupa A:

Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 El-Auta Poznań
Marek Sokołowski, Kōhei Katō - Bartosz Scheffs, Patryk Niemczyk

El-Auta Poznań 2-6 Bytovia Bytów
Patryk Niemczyk, Sebastian Smelkowski - Janusz Surdykowski, Mariusz Kryszak, Daniel Mąka, Artur Wojach, Marek Opałacz, Robert Mandrysz

Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-1 Polska Stars
Dariusz Kołodziej (trzy), Kōhei Katō - Tomasz Kłos

Polska Stars 2-4 Bytovia Bytów
Grzegorz Płatek 8, Daniel Dubicki 11 - Artur Formela 6, 14, Daniel Mąka 7, Janusz Surdykowski 13

Bytovia Bytów 1-4 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Janusz Surdykowski 6 - Mateusz Możdżeń 4, Adam Deja 6, Jakub Kowalski 8, Dariusz Kołodziej 12

Polska Stars 4-5 El-Auta Poznań
Grzegorz Płatek 9, Daniel Dubicki 11, 12, Olgierd Moskalewicz 14 - Sebastian Walkowiak 2, 6, Bartosz Szewc 4, Sławomir Urbaniak 9, 11

Fajerwerków dziś nie zabrakło w Ergoarenie

Posted by Lechia.net on 9 stycznia 2016

Tabela grupy A:
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 7 10- 4
2. Bytovia Bytów 3 6 11- 8
3. El-Auta Poznań 3 4 9-12
4. Polska Stars 3 0 7-13

Grupa B:

Chojniczanka Chojnice 0-0 Fabryka Futbolu

Śląsk Wrocław 0-4 Lechia Gdańsk
Sławomir Peszko 2, 8, Daniel Łukasik 3, Adam Gołuński 14

Chojniczanka Chojnice 2-3 Lechia Gdańsk
Łukasz Kosakiewicz 5, Rafał Grzelak 13 - Sławomir Peszko 9, Lukáš Haraslín 11, 14

Śląsk Wrocław 1-6 Fabryka Futbolu
Marcin Przybylski 1 - Bartłomiej Pawłowski 2, 3, 6, Wojciech Lisowski 5, Łukasz Wroński 6, 6

Chojniczanka Chojnice 5-2 Śląsk Wrocław
Przemysław Czerwiński 5, Przemysław Pietruszka 5, Łukasz Kosakiewicz 8, Patryk Mikita 10, 11 - Adrian Sobczak 9, Kamil Majgier 11

Lechia Gdańsk 0-1 Fabryka Futbolu
Łukasz Garguła 7

Tabela grupy B:
1. Fabryka Futbolu 3 7 7- 1
2. Lechia Gdańsk 3 6 7- 3
3. Chojniczanka Chojnice 3 4 7- 5
4. Śląsk Wrocław 3 0 3-15
Grano 14 minut.

Półfinały:

Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-4 Lechia Gdańsk
Adam Pazio 8, Dariusz Kołodziej 13, Marek Sokołowski 17 - Sławomir Peszko 4, Michał Chrapek 5, 17, Michał Żebrakowski 14

Fabryka Futbolu 3-1 Bytovia Bytów
Seweryn Michalski 1, Łukasz Garguła 8, Jakub Serafin 12 - Janusz Surdykowski 14

Mecz o 3. miejsce:

Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Bytovia Bytów
Dariusz Kołodziej 12, Jakub Kowalski 18 - Janusz Surdykowski 8

Finał:

Lechia Gdańsk 3-1 Fabryka Futbolu
Michał Żebrakowski 9, Mario Maloča 10, Sławomir Peszko 14 - Wojciech Lisowski 16

Grano 18 minut.

Kadry uczestników Amber Cup:

Lechia Gdańsk: Łukasz Budziłek, Marko Marić - Mario Maloča, Daniel Łukasik, Lukáš Haraslín, Adam Chrzanowski, Michał Chrapek, Sławomir Peszko, Juliusz Letniowski, Adam Gołuński, Michał Żebrakowski, Przemysław Macierzyński.

Śląsk Wrocław: Mateusz Abramowicz, Mateusz Sobczak - Adrian Sobczak, Krystian Miś, Maciej Badel, Rafał Mikła, Adrian Repski, Mikołaj Kotfas, Kamil Majgier, Marcin Przybylski, Maciej Matusik, Piotr Godzwon.

Bytovia Bytów: Mateusz Oszmaniec, Gerard Bieszczad - Robert Mandrysz, Bartłomiej Poczobut, Janusz Surdykowski, Mariusz Kryszak, Artur Formela, Daniel Mąka, Wojciech Wilczyński, Artur Wojach, Bartłomiej Chojnacki, Mateusz Klichowicz, Marek Opałacz.

Chojniczanka Chojnice: Michał Dumieński, Damian Podleśny - Łukasz Kosakiewicz, Przemysław Pietruszka, Przemysław Czerwiński, Paweł Zawistowski, Andrzej Rybski, Rafał Grzelak, Patryk Mikita.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Wojciech Kaczmarek - Adam Mójta, Adam Pazio, Marek Sokołowski, Kōhei Katō, Dariusz Kołodziej, Adam Deja, Jakub Kowalski, Mateusz Możdżeń.

Fabryka Futbolu: Paweł Kapsa - Seweryn Michalski, Łukasz Garguła, Jakub Serafin, Wojciech Lisowski, Łukasz Wroński, Marquitos, Karol Linetty, Bartłomiej Pawłowski.

Polska Stars: Maciej Gemborys - Tomasz Kłos, Kamil Kosowski, Olgierd Moskalewicz, Jacek Paszulewicz, Daniel Dubicki, Fabian Frankowski, Maciej Stolarczyk, Tomasz Frankowski, Grzegorz Płatek.

Źródło: 90minut.pl