17.11.2102 roku w Straszynie odbył się Listopadowy Turniej Halowej Piłki Nożnej rocznika 2003.

Nasza drużyna (Lechia 2004) była najmłodszym zespołem. Pomimo to Młode Lwy spisały się wspaniale. W fazie grupowej, w  której były drużyny Gedanii Gdańsk, Orła II Straszyn i Sparty Wiślinka straciliśmy tylko jedną bramkę i odnieśliśmy dwa zwycięstwa oraz zanotowaliśmy jeden remis. Po zajęciu pierwszego miejsca w grupie w ćwierćfinale wygraliśmy z drużyną  Orła I Straszyn, a w półfinale pokonaliśmy grupowego rywala Spartę Wiślinka.

W finale w normalnym czasie gry z drużyną Sztorm Mosty zanotowaliśmy remis i straciliśmy dopiero drugą bramkę w całym turnieju. O końcowym rozstrzygnięciu zdecydowały rzuty karne, które niestety przegraliśmy. Jednakże nasz zespół zagrał wspaniale w całym turnieju i przede wszystkim graliśmy zespołowo. Wielu postronnych obserwatorów turnieju mówiło że gramy najładniejszą i techniczną piłkę. Najlepszym piłkarzem całego turnieju został wybrany nasz zawodnik Kacper Urbański. Wielkie brawa dla całej naszej drużyny i sztabu szkoleniowego!!!

W turnieju zagraliśmy w następującym składzie: Szulc Wojtek, Urbański Kacper, Wireński Kuba, Zimnicki Szymon, Nawrocki Mateusz, Abramowicz Piotr, Kłosek Adrian, Głodek Adam, Kula Bartek, Ramczykowski Dorian, Francesco Di Sora.

Całą galerię z turnieju znajdziecie pod tym linkiem

Źródło: własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora