lechia

Zapraszamy na mini relację LIVE. Do przerwy mamy bezbramkowy remis.

Kibicuj wspólnie z nami komentując pod mini relacją na stronie oraz na naszym FanPage na Facebooku.

18:30 początek meczu. Mimo, iż rywal z górnej półki to poniedziałkowy termin i pozycja Lechii zrobiły swoje. Na trybunach około 10-11 tysięcy kibiców w tym około 100 kibiców Korony Kielce.

12 minuta meczu. Silny strzał w stronę bramki oddał Jakub Kosecki czym poderwał trybuny do żywiołowego dopingu.

20 minuta meczu. Lukjanovs minimalnie obok słupka. Wcześniej widzieliśmy festiwal nieskuteczności w wykonaniu Biało-Zielonych. Najważniejsze jednak jest to, że Lechia utrzymuje się przy piłce. Trybuna ZIELONA oczywiście nie zwalnia tempa, które towarzyszy nam od początku sezonu.

28 minuta. Gromkie Hej Lechia Gol towarzyszy piłkarzom od kilku minut ci jednak skupiają się na grze w środkowej strefie boiska. Cały czas czekamy na bramki.

39 minuta. Najgroźniejsza jak do tej pory akcja dla gości. Na szczęście Pawłowski stanął na wysokości zadania. Na bramki raczej będziemy musieli poczekać do drugiej połowy.

45 minuta. Koniec pierwszej połowy. Ostatnie pięć minut obfitowało w kilka ciekawych akcji pod obiema bramkami. Jednak strzały Lechistów są bardzo słabe i nie sprawiają najmniejszego kłopotu obronie Korony.

80 minuta. Mimo wielu groźnych sytuacji z obu stron zanosi się, na kolejny remis na Remis Arenie.

90 minuta. Mogło być 1:0 dla Lechii. Niestety skuteczność naszych piłkarzy prowadzi ich wprost do I ligi. Lechio zacznij strzelać bramki!!! Arbiter doliczył 3 minuty.

Koniec meczu. Remis Arena zrobiłą swoje i nie pozwoliła żadnej z drużyn wygrać.

Niestety terminarz nie jest zbyt korzystny dla Lechii (zobacz) jednak mamy nadzieję, że trudniejsi rywale w końcówce zmobilizują naszych piłkarzy do lepszej gry.