Rezerwy Lechii Gdańsk w rozgrywkach III ligi przegrały w Koszalinie z Gwardią 1:3 (1:1). Bramkę dla Biało-Zielonych zdobył Kacper Łazaj.

W piątym kolejnym spotkaniu lechiści nie odnieśli na III-ligowych boiskach zwycięstwa. Biało-Zieloni zaczęli dobrze, gdyż w 19 minucie po bramce wyróżniającego się w tym spotkaniu Kacpra Łazaja objęli prowadzenie. Dla 19-latka był to trzeci zdobyty gol w tym sezonie. Jednak później strzelali już tylko gospodarze, którzy zdobywając z Lechią II trzy punkty awansowali po sobotnich meczach na fotel wicelidera.

Raport meczowy [Gwardia Koszalin - Lechia II Gdańsk 3:1]

Doświadczony zespół z Koszalina, mający w składzie trzech japońskich zawodników, włączy się z pewnością w walkę o awans. Gdańszczanie po 24. kolejce pozostaną na 6. miejscu w tabeli. Biało-Zieloni sobotnie spotkanie kończyli w "10", gdyż za brutalny faul w 90 minucie czerwoną kartką ukarany został Damian Kugiel.

W następnej kolejce podopieczni trenera Krzysztofa Wilką zmierzą się na własnym boisku z Drawą Drawsko Pomorskie.