Rezerwy Lechii Gdańsk przegrały w Koszalinie z Gwardią 0:3. Po tym spotkaniu lechiści spadli na 7. miejsce w tabeli III ligi.

Biało-Zieloni szansę na objęcie prowadzenia mieli już w 13 minucie, lecz rzut karny egzekwowany przez Adama Szampa obronił bramkarz gospodarzy. - W pierwszej połowie powinniśmy strzelić ze dwie bramki, swoje szanse mieli Adam Szamp i Andrzej Kaszuba. Niestety to my zostaliśmy skarceni, tracąc bramkę z rzutu karnego. Z przebiegu gry nie zasłużyliśmy na porażkę, ale trudno o lepszy wynik, jeśli nie wykorzystuje się bramkowych sytuacji. Porażka, kolejka tak wysoka, bardzo nas boli. W kolejnym meczu musimy się zrehabilitować – mówił po meczu trener Tomasz Unton.

GWARDIA KOSZALIN – LECHIA II GDAŃSK 3:0 (1:0)
Nowacki 39'k, Stańczyk 53', Magdziński 70'

LECHIA II: Sobczak – Przybylski, Andriuskevicius, Iwanowski, Rąbczyk – Żmijewski, Szamp (60' Pomaski), Kaszuba (70' Popielarz) – Czychowski (46' Skrzecz), Kiełdanowicz, Szuprytowski.

Źródło: własne / lechia.pl