Przedstawiciel agencji zajmującej się interesami Huberta Wołąkiewicza wspomina na łamach Sportowych Faktów m.in. iż trudno się spodziewać żeby piłkarz trafił do Lechii Gdańsk.

Kilka klubów T-Mobile Ekstraklasy (w tym Lechia) interesuje się Hubertem Wołąkiewiczem, ale wszystko wskazuje na to, że wiosną doświadczonego obrońcy na polskich boiskach nie zobaczymy.

Wraz z końcem roku wygaśnie kontrakt 29-latka z Lechem Poznań i stanie się on wolnym zawodnikiem. - W sprawie przyszłości tego piłkarza toczą się aktualnie rozmowy, ale są one na zbyt wczesnym etapie, by móc podać jakieś konkrety. Na tę chwilę trudno wymienić nazwę jednego klubu, który byłby najbliżej pozyskania Huberta - przekazał tnjl1owi SportoweFakty.pl Tomasz Magdziarz z Fabryki Futbolu, która zajmuje się interesami zawodnika.

Profil Huberta Wołąkiewicza

Wiadomo jednak, że w T-Mobile Ekstraklasie Hubert Wołąkiewicz najprawdopodobniej nie zagra. - On sam zdecydowanie bardziej wolałby opcję zagraniczną i w tym kierunku zmierzają wszystkie nasze działania - dodał menedżer.

Źródło: sportowefakty.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora