Abdou Razack Traore to jedna z najjaśniejszych postaci tego sezonu T-Mobile Ekstraklasy i bez wątpienie zdecydowanie najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk.

Zawodnikowi z Burkina Faso kończy się jednak w grudniu kontrakt i niewykluczone, że opuści polską ligę. A jak podkreśla w rozmowie z "Super Expressem", na brak ofert nie narzeka.

Traore sam jednak przyznaje, że nie podjął ostatecznej decyzji odnośnie swojej przyszłości. - To najważniejszy wybór w mojej karierze, muszę to dokładnie przemyśleć. Ból głowy mam ogromny - tłumaczy napastnik Lechii.

Równocześnie zapewnia, że jeśli zdecyduje się na odejście z Gdańska, to ze znalezieniem nowego pracodawcy nie będzie miał żadnych problemów, bo na brak ofert nie narzeka. - Mam więcej niż pięć ofert. To przyjemne, że tyle klubów mnie chce, ale bardzo trudno na coś się zdecydować. W przyszłym tygodniu wylatuję z Polski, ale jeszcze nie wiem, czy wtedy przekażę swoją decyzję Lechii, czy poproszę o jeszcze trochę czas do namysłu - zakończył.

Abdou Razack Traore w Lechii Gdańsk

Z kolei Sport.pl pisze - 30 tys. euro miesięcznie i umowa na 2,5 roku - taką ofertę nowego kontraktu, według nieoficjalnych informacji, złożyła Lechia Gdańsk swojemu gwiazdorowi Abdou Razackowi Traore. Piłkarz ma podjąć decyzję do poniedziałku.

Według nieoficjalnych informacji, jeśli Traore przedłuży umowę z Lechią, to od stycznia będzie zarabiał 30 tys. euro miesięcznie. A umowę podpisze na 2,5 roku. Czy skusi się na atrakcyjną ofertę? Piłkarz cały czas podkreśla, że decyzję podejmie "już wkrótce", kibice się niecierpliwią, a godzina zero zbliża się nieubłaganie. Na decyzję Traore czekają też w klubie.

Źródło: Super Express / onet.pl / sport.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora