Strzelcy obu bramek dla Biało - Zielonych, w ostatnim meczu, czyli Razack Traore i Deleu, zostali dostrzeżeni przez futbolowych ekspertów. Obaj znaleźli się w 11stce kolejki Przeglądu Sportowego oraz serwisu sportowego Onet.pl.

Eurosport.onet.pl

Deleu - do tej pory pozostawał w cieniu swojego młodszego kolegi Ricardinho. Od 11. kolejki jednak na stałe zagościł w pierwszym składzie lechistów i nie zawodzi zaufania trenera Kaczmarka. W tej kolejce po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców Ekstraklasy. Czasem by dostać się do "jedenastki" kolejki wystarczy jedno trafienie i taki właśnie był gol Deleu - piekielnie precyzyjne uderzenie "fałszem", podkręcona piłka i bramkarz Zagłębia był bez szans.

 

Abdou Razack Traore - to mógł być jego ostatni występ przed gdańską publicznością. Rozpędzony i zabójczo skuteczny Traore nie ukrywa, że chciałby spróbować swoich sił w lepszym klubie, jednak Lechia bardzo stara się go zatrzymać, czemu nikt chyba się nie dziwi. W 14. kolejce napastnik najpierw pewnie wykorzystał rzut karny i zdobył swojego dziewiątego gola w tym sezonie (lepszy jest tylko Danijel Ljuboja) a potem popisał się jeszcze piękną asystą, którą wykorzystał Deleu.

 

Przegląd Sportowy

 

Źródło: wlasne