"Zmiennicy pogrążyli biało-zielonych", "Jeden celny strzał i porażka w Zabrzu", "Zdecydowały dwa ciosy w pierwszej połowie" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Górnikiem Zabrze. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Górnik nie dał szans Lechii"

Górnik Zabrze pokonał u siebie Lechię Gdańsk 2:0, czym zakończył bardzo udaną dla siebie rundę jesienną...[więcej]

Sport.pl: "Zmiennicy pogrążyli biało-zielonych"

Piłkarze Lechii Gdańsk nie wykorzystali osłabień kadrowych Górnika Zabrze i po słabym spotkaniu na zakończenie rundy jesiennej przegrali na Śląsku 0:2. Wynik jeszcze w pierwszej połowie ustalili drugoplanowi dotąd gracze Górnika - Mateusz Zachara i Wojciech Łuczak...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Podium jesieni nie dla Lechii. Jeden celny strzał i porażka w Zabrzu"

Lechia Gdańsk przegrała w Zabrzu z Górnikiem 0:2 (0:2) po golach Mateusza Zachary i Wojciecha Łuczaka. Porażka w ostatnim meczu rundy jesiennej przekresliła szanse gdańszczan by zimę spędzić na podium ekstraklasy. Trudno by podopieczni Bogusława Kaczmarka zdobyli choćby punkt, skoro w całym meczu oddali zaledwie jeden strzał w światło bramki...[więcej]

Wp.pl: "Górnik wygrywa i awansuje "

Górnik Zabrze pokonał w sobotę Lechię Gdańsk 2:0 i na razie wskoczył na fotel wicelidera...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Zdecydowały dwa ciosy w pierwszej połowie"

W ostatnim sobotnim spotkaniu 15. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Zabrze wygrał na własnym stadionie z Lechią Gdańsk 2:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Mateusz Zachara i Wojciech Łuczak...[więcej]

Źródło: wlasne