Reprezentant Bośni, sprowadzony do Gdańska już przez nowego wiceprezesa Lechii Andrzeja Juskowiaka, póki co wydaje się być dobrym transferem czytamy na trojmiasto.sport.pl.

Vranjes do Lechii trafił pod koniec lutego. Zagrał w siedmiu meczach ekstraklasy i dwóch spotkaniach Pucharu Polski. Dla Lechii strzelił trzy gole - dwa w meczu z Widzewem Łódź i jednego przeciwko Piastowi Gliwice. Vranjes nie jest jednak do końca zadowolony ze swojej gry w barwach gdańskiej drużyny.

- Myślę, że stać mnie na jeszcze lepszą grę w Lechii. Jednak z drugiej strony, kiedy porównuję siebie z ostatnich naszych meczów do formy z mojego pierwszego spotkania przeciwko Wiśle Kraków, to postęp jest zauważalny. W tych siedmiu meczach, które nas czekają, chcę wypaść jeszcze lepiej niż do tej pory i strzelić jeszcze więcej goli. Wierzę, że sezon zakończymy w pierwszej trójce tabeli - mówi Vranjes w rozmowie z trojmiasto.sport.pl.

Profil Stojana Vranjesa

Czy rzeczywiście Lechię stać na zajęcie miejsca na podium ekstraklasy?

- Mamy tylko pięć punktów straty do trzeciego Ruchu Chorzów i jeśli zagramy tak, jak pokazuje nam to trener Moniz, to jesteśmy w stanie to zrobić. W drużynie jest wiara w sukces, ja wierzę w siebie i resztę chłopaków, więc dlaczego ma się nam to nie udać? - pyta Vranjes.

Bośniak to piłkarz o bardziej ofensywnej charakterystyce. W Lechii jednak często ustawiany jest jako defensywny pomocnik.

- Dla mnie to żaden problem, żeby grać bardziej z tyłu. Ja tak naprawdę mogę zagrać na każdej pozycji, bylebym tylko mógł pomóc mojemu zespołowi - wyjaśnia Vranjes. 

Źródło: trojmiasto.sport.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora