Piłkarze Lechii przebywają na obozie przygotowawczym w tureckim Belek czytamy na trojmiasto.sport.pl.

Póki co pogoda zawodników z Gdańska nie rozpieszcza. Nad kurortem przechodzą gwałtowne burze i ulewy deszczu. Zawodnicy cenią sobie jednak pracę w Turcji z trenerem Michałem Probierzem.

Nie można powiedzieć, że biało-zieloni pojechali do Turcji na wypoczynek. Z pewnością nie przemawia za tym pogoda panująca w Belek, dodatkowo piłkarze wcale nie nudzą się w czasie deszczu. Sztab szkoleniowy nie odpuszcza zawodnikom i w razie ulewy przenosi trening do siłowni. Ćwiczenia w Turcji przypominają ciężkie treningi z Gdańska.

- Pracujemy tak samo ciężko jak w Gdańsku. Po każdym treningu można doceniać pracę, jaką wkładamy podczas ćwiczeń - mówi trojmiasto.sport.pl obrońca Lechii Deleu. - Szkoda tylko tej pogody. Cały czas leje, na plaży wieje silny wiatr, morze jest wzburzone. Słyszałem jednak, że wkrótce pogoda się poprawi.

Głośno komentuje się przyjście do Lechii nowego właściciela oraz spekulacje transferowe. Od wiosny w gdańskim zespole grać ma już młody piłkarz Wisły Paweł Stolarski. 18-latek jest obrońcą występującą na prawej stronie. Jak jego przyjście do zespołu ocenia filar Lechii na tej pozycji?

- Każdy dobry transfer do Lechii mnie cieszy. Chcę, żeby klub miał jak najlepszych piłkarzy. Walczymy przecież o jak najlepsze miejsce w lidze - dodaje Deleu.

Źródło: trojmiasto.sport.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora