- Wszystko musiało trochę potrwać, ale nie było wątpliwości, czy transakcja zostanie zawarta, ale kiedy. Wszystko dobrnęło do szczęśliwego końca i to jest najważniejsze - mówi menedżer Mariusz Piekarski, związany z jednym z podmiotów, który przejął klub.

Do ostatecznego zawarcia transakcji doszło w weekend. Dopóki nie pojawi się oficjalny komunikat, na razie nie będzie informacji kto dokładnie przejął klub, gdyż wszyscy ludzie zaangażowani w projekt zostali objęci klauzulą poufności. Wiadomo tylko, że są to trzy zagraniczne podmioty.

- Trzeba jeszcze chwilę poczekać, ja w tej chwili mogę się wypowiadać tylko o stronie sportowej. Na pewno jeszcze podczas zgrupowania w Turcji pojawią się dwaj-trzej nowi zawodnicy, którzy wzmocnią zespół - mówi Piekarski w rozmowie z trojmiasto.sport.pl. Na razie wiadomo, że we wtorek do Turcji, gdzie przebywa na zgrupowaniu zespół Lechii, ma dotrzeć wypożyczony z Tereka Grozny Maciej Makuszewski.

Według Piekarskiego transakcja zakupu akcji Wrocławskiego Centrum Finansowego przez nowego właściciela nie była zagrożona, ale cała sprawa musiała trochę potrwać.

- Sam audyt to przecież ogromny materiał do sprawdzenia, tego wszystkiego nie da się załatwić w kilka dni - tłumaczy Piekarski.

Źródło: trojmiasto.sport.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora