Podczas środowego spotkania akcjonariuszy mniejszościowych z przedstawicielem nowego właściciela WCF potwierdzono, że trenerem biało-zielonych pozostanie Michał Probierz.

Szkoleniowiec otrzyma również nowego piłkarza na lewą obronę - informuje Trojmiasto.pl.

W drodze na zgrupowanie w Turcji ma być Filip Mladenović. To 22-latek, który ma jeden występ w reprezentacji seniorskiej Serbii (towarzyski mecz z Francją 0:2, grał 60 minut). Piłkarz jest do pozyskania za darmo, gdyż dotychczasowy kontrakt rozwiązał z przyczyn finansowych.

Już w listopadzie Mladenović opuścił Crvenę Zvezdę Belgrad, a jego ostatnim klubem był Evian Thonon Gaillard. Jednak we Francji nie rozegrał żadnego meczu. W tym sezonie bilans piłkarza to jedynie 10 oficjalnych meczów jeszcze w barwach w barwach klubu z Belgradu.

W Crvenej Zvezdzie Filip grał od stycznia 2012 roku. Jego pierwszy klub - Borac Cacak na tym transferze miał zarobić około 350 tysięcy euro.

Interesy piłkarza reprezentuje Graf Sports International. To szwajcarska agencja menedżerska, która działa zarówno na rynku piłki nożnej jak i hokeja na lodzie. Najbardziej znanym futbolistą tej "stajni" jest defensor reprezentacji Serbii i włoskiej Udinese Dusan Basta, którego wartość wyceniana jest na około 10 milionów euro.

Źródło: Trojmiasto.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora