Adam Duda wrócił do Gdańska i rozegrał mecz w rezerwach Lechii Gdańsk.

Duda wystąpił w barwach Chojniczanki w sparingowym meczu I-ligowca z Lechią w ubiegły wtorek. Gdańszczanie wygrali to spotkanie 2:1 po trafieniach Adama Pazio i Piotra Grzelczaka, a Duda zaliczył asystę przy bramce Andrzeja Rybskiego dla Chojniczanki.

Po spotkaniu 22-latek przyznał, że jest bardzo blisko przejścia do klubu z Chojnic, a cała sprawa powinna zakończyć się w ciągu kilku dni. Pozytywnie o Dudzie wypowiadał się również trener Chojniczanki Mariusz Pawlak.

Póki co do sfinalizowania wypożyczenia Dudy do Chojniczanki jednak nie doszło, a sam piłkarz wrócił do Gdańska. Zamiast w meczu sparingowym Chojniczanki z Wisłą Kraków Duda zagrał więc w meczu kontrolnym rezerw Lechii z Pogonią Lębork. Napastnik przebywał na boisku przez 90 minut, ale gola nie zdobył. Cały mecz Lechia II wysoko przegrała z Pogonią aż 1:6, a honorową bramkę dla biało-zielonych zdobył Bartłomiej Smuczyński.

W drużynie Lechii II wystąpił dotychczasowy bramkarz pierwszego zespołu Lechii Sebastian Małkowski, którego trener Michał Probierz nie zabrał na obóz przygotowawczy do Turcji.

Źródło: trojmiasto.sport.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora