Brazylijski piłkarz Lechii Gdańsk Luiz Carlos Santos "Deleu" w związku z ostatnimi publikacjami dotyczącymi jego dalszej przygody z Lechią Gdańsk i ofertami z innych klubów przyznał, że w Gdańsku czuje się świetnie i z chęcią dalej grałby w biało-zielonych barwach czytamy w trojmiasto.sport.pl.

W ciągu ostatnich dni w mediach pojawiło się sporo informacji dotyczących losów niektórych piłkarzy Lechii. Z klubu odejść ma z pewnością Daisuke Matsui, a i przyszłość Deleu w Gdańsku jest mało klarowna. Według portalu ekstraklasa.net, którego dziennikarze rozmawiali z menedżerem Brazylijczyka, zawodnik ma oferty z klubów polskich i zagranicznych, a dokładnie Belgii i Holandii.

Sam zawodnik, który przebywa aktualnie na urlopie w Brazylii w rodzinnym mieście Penedo, przyznał w specjalnej rozmowie z trojmiasto.sport.pl, że w Gdańsku czuje się znakomicie i to właśnie z tym miastem wiąże swoją przyszłość i wcale nie pali się do odejścia.

Profil Deleu

- Kupuję nowe mieszkanie w Gdańsku, mam tu wielu przyjaciół, miasto jest przepiękne, a i biało-zielone barwy są bliskie memu sercu. Trwają rozmowy nad kształtem mojego nowego kontraktu, bo obecny kończy mi się w czerwcu i do tego czasu oczywiście nie mogę powiedzieć, że na pewno zostanę w Lechii. Z mojej strony jest jednak ogromna chęć, aby tak właśnie się stało - mówi przebywający właśnie w Brazylii Deleu. - Zbliżają się święta i wszyscy powinniśmy się skupić na radosnych chwilach z rodzinami - dodaje z uśmiechem w rozmowie z trojmiasto.sport.pl piłkarz Lechii.

Źródło: trojmiasto.sport.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora