Danijel Aleksić chce w najbliższym oknie transferowym opuścić Lechię Gdańsk czytamy na eurosport.onet.pl.

23-letni Serb nie mógł pogodzić się z rolą rezerwowego i nakazał swojemu menedżerowi poszukiwanie nowego klubu. Zainteresowała się nim Vojvodina Nowy Sad.

Określany wielkim talentem serbskiego futbolu Aleksić trafił do Lechii przed sezonem. Do pierwszej drużyny praktycznie nie udało mu się przebić, bo rozegrał w niej zaledwie trzy mecze ligowe i jeden w Pucharze Polski. Zawodnik podpisał w Gdańsku dwuletni kontrakt, a teraz będzie się starał go rozwiązać za porozumieniem stron.

Na jego transfer do swojego klubu bardzo liczy dyrektor sportowy Vojvodiny, Mladen Jovanić. - Kontaktowałem się już z menedżerami Aleksicia i powiedzieli mi, że ich zawodnik chce wrócić. Kwestię tę chcę jak najszybciej rozważyć z trenerem Zoranem Mariciem i zarządem klubu. Ważne jest, że istnieje dobra wola po obu stronach, a my czekam y na przyjazd Aleksicia z Polski do Nowego Sadu - powiedział Jovanić na łamach serbskich mediów.

Aleksić, który mimo swojego wieku grał w reprezentacji Serbii i w takich klubach jak Genoa, Greuther Fuerth czy Saint-Etienne miał być wzmocnieniem Lechii Gdańsk, ale wiele wskazuje na to, że jego drogi z polskim klubem wkrótce się rozejdą.

Źródło: eurosport.onet.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora