Serwis ligapolska.pl informuje, iż właściciele Lechia Gdańsk chętnie widzieliby w drużynie zawodnika Górnika Zabrze Romana Gergela.

Zawodnikami najbardziej obleganymi przez menedżerów podczas zimowego okienka transferowego w Górniku Zabrze będzie dwójka ofensywnie usposobionych graczy, czyli: Roman Gergel oraz Mateusz Zachara. Obaj znajdują się w orbicie zainteresowania Lecha Poznań. Jednak pierwszy swego czasu był również na liście życzeń Jagiellonii Białystok, co w obszernej rozmowie z Weszlo.com wyznał Michał Probierz.

Roman Gergel ma kontrakt z przedstawicielami 14-krotnych mistrzów Polski ważny do czerwca 2016 roku. W trwającym sezonie zawodnik rozegrał w barwach Górnika Zabrze 19 spotkań, zdobył dwie bramki i zaliczył jedną asystę.

Prócz Lecha Poznań chętnie 26-letniego piłkarza  w swoich szeregach widzieliby również właściciele Lechii Gdańsk. Na razie jednak świtała dziennego nie ujrzała żadna oficjalna informacja w tej kwestii. Warto nadmienić, że według serwisu Transfermarkt.de rynkowa wartość Słowaka wyceniana jest na 300 tysięcy euro.

Źródło: ligapolska.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora