lechia

Zapraszamy do lektury listu jaki trafił właśnie do naszej redakcji.

Zwracam się z ogromną prośbą o przeczytanie tych paru zdań. (cytat z jednego z portali internetowych) "... co dla Lechii jest zbyt dużym wydatkiem, biorąc pod uwagę, że klub chce postawić na młodzież."

Klub chce postawić na młodzież? Pytanie tylko czyją? Wyniki naszych młodzieżowców są wielce niezadowalające. W tej rundzie w Młodej Ekstraklasie nie wygrali nawet spotkania.

Zobacz wszystkie rezultaty Młodej Lechii w sezonie 2011/12

 

Ostatnie miejsce w tabeli. Nie wypowiadam się na temat trenera, chociaż wg. mnie pan Janas miał jedną zaletę. Mówił o tym wprost, żeby się utrzymać potrzebne są wzmocnienia. Lechia liczy tylko na piłkarzy, których pozyskać można za darmo. Piłkarzy, których w większości klubów już nie chciano lub byli rezerwowymi. Teraz mówią o młodzieży?

Ponowie pytanie. Czyjej młodzieży? Mówiąc, że chce się grać młodzieżą, trzeba ją dobrze szkolić! Czemu w tak dużym mieście nie powstanie Akademia Piłkarska z prawdziwego zdarzenia? Bierzmy przykład z Legii! Zainwestowali parę lat temu i teraz zaczyna im się to zwracać.

Każdy widział jak grał u nas Kosecki. W Warszawie był tylko rezerwowym a u nas grał pierwsze skrzypce! Tam takich perełek jest sporo. U nas też by ich było dużo. Tylko nikt nie chce w nich zainwestować.

Lechia Gdańsk

Wydaje mi się, iż bardzo ciężko będzie utrzymać się nam w ekstraklasie w następnym sezonie. Mamy piękny stadion ale by go zapełnić potrzeba drużyny, która coś sobą prezentuje! Klub chce nie inwestując, mieć jak najwyższe zyski!

Zwracam się z prośbą do Zarządu. Miejcie trochę szacunku do Kibiców.

Pozdrawiam Dave

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora