lechia

I właśnie tak powinni sobie tłumaczyć swój brak szczęścia piłkarze Lechii.

W meczu z poznańskim Lechem byli zagubieni niczym małe dzieci we mgle. Nie było pomysłu na wyprowadzenie akcji, a co dopiero oddanie strzału na bramkę.

W pierwszej połowie Lechia oddała 2 strzały, które nawet 5 letnie dziecko by obroniło. Jednym jedynym, który się wyróżniał był Razack Traore, który i tak najprawdopodobniej opuści w najbliższym okienku transferowym nasz klub.

Jeżeli Lechia jakimś cudem się utrzyma (coraz bardziej zaczynam w to wątpić, ponieważ miałem okazje oglądać ostatni mecz ŁKS-u z Wisłą. I tam to widać, że walczą o utrzymanie) to co z tym obecnym składem?

Teraz wychodzi, że wina wcale nie leży w trenerach (i chyba sprawdza się prognoza Ulatowskiego, że w Lechii nie ma zawodników z charakterem), a w całym składzie i można ich w tej chwili nazwać “mniej niż zero”. Jak najbardziej na plus zmiana Machaj za Hirapetiana i Lukjanovs za Koseckiego. Kompletnie zgasł ten ostatni. W pierwszych meczach się pokazał, a teraz nie widać u niego zaangażowania. Chyba za bardzo skupia się na swojej kobiecie.

Chcę tu też poruszyć sprawę naszych zimowych “transferów” bo miało przyjść 4 "wilków morskich" , a przyszli “piłkarze” którzy obciążają nam tylko budżet i nic nie wnoszą do gry:

- Jakub Wilk - w poprzednich meczach grał w miarę w porządku ale nie rozumiem jak można wystawić wychowanka Lecha Poznań przeciwko swojej własnej drużynie. Pięknie poszukał  kolegi ze swojego ukochanego klubu i zaliczył ładną asystę piętką. Szkoda że nie w tych barwach co grał… I nie rozumiem tłumaczenia klubu, że grał on bez herbu - bo bez herbu to on gra od początku swoich występów w Lechii…

- Piotr Grzelczak - ciężko go ocenić, ale wilkiem morskim to on nie jest.

- Jakub Kosecki - tak jak pisałem wcześniej z meczu na mecz gaśnie i zgasł chyba już kompletnie.

- Sebastian Madera - najlepsze zimowe wzmocnienie gdańskiej Lechii. W pewnym sensie można powiedzieć, że dzięki niemu strzeliliśmy gola na Bułgarskiej. TRANSFER SEZONU.

Nie wiem też gdzie trener Janas widzi symptomy lepszej gry może czas zmienić soczewki… ?

 

WIZYTACJA NA TRENINGU

W tym tygodniu nasi “piłkarze” przez cały tydzień oprócz piątku mają otwarte treningi na T29 o godzinie 17:00. Może warto ich odwiedzić na którymś z nich (może wykażą wtedy odrobinę zaangażowania co przełoży się na grę w 4 ostatnich meczach)?

AVE LECHIA!

Michał Rosiek