lechia

Czy czas świąt tak w płynął na piłkarzy z zagranicy by dołączyli do Lechii Gdańsk...???

Lechia to coraz bardziej rozpoznawalna marka na świecie. Świadczą o tym oferty, które do Gdańska przesyłają coraz to lepsi piłkarze. Latem o angaż zabiegał ośmiokrotny reprezentant Hiszpanii, wychowanek Realu Madryt, Victor Sanchez del Amo. Obecnie prym wiodą Brazylijczycy - pisze portal trojmiasto.pl

Na przykład biało-zielony trykot chętnie przywdziałby Juninho. 27-letni kapitan Botafogo swoje usługi wycenia na milion euro za sezon, a drugie tyle trzeba byłoby zapłacić za transfer tego rozgrywającego.

Jeszcze więcej, bo aż 1,5 miliona euro, kosztowałoby wykupienie z Al-Raed z Arabii Saudyjskiej Felipe de Souzy. Jednak 28-letni ofensywny pomocnik byłby tańszy w utrzymaniu niż jego rodak. Sezon gry w Lechii wycenił na 350 tysięcy euro.

- Te propozycje są odpowiedzią na naszą systematyczną pracę nad budowaniem wizerunku Lechii jako profesjonalnego klubu. To pokłosie zmian własnościowych, podpisania umowy ze Sportfive oraz podjęcia rozmów z agencją reprezentowaną przez Pinniego Zahavi. GOL International Ltd zna nasze zapotrzebowania na to okno transferowe i też będziemy rozważać oferty tej agencji - informuje Błażej Jenek, dyrektor Lechii.

Wielkie zakupy już w styczniu?

Źródło: trójmiasto.pl/wp.pl

O AUTORZE
Author: sivic_LG
Ostatnio napisane przez autora